Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szerettétek gyerekként a...

Ti szerettétek gyerekként a mákot? én soha az életben nem szerettem. Emiatt furcsa gyerek voltam?

Figyelt kérdés
2015. dec. 20. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért lettél volna furcsa? Hadd döntse el mindenki, mit szeret enni és mit nem.Elég sok embert ismerek, aki felnőttként sem szereti a mákot.Egyik ismerősöm azt mondta, ha egyszer a mák bekerül a házába, ő megy!

De én például gyermekkorom óta imádom a mákos kajákat.Sajnos a családom nem, úgyhogy megint magamra maradok a mákevészettel.

2015. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a hagymát utálom, minden fajtáját.Engem azért furcsálnak egyesek.Érdekes, az büdös mint a fene mégis többen oda vannak érte, mint a mákért.Na ez az, ami furcsa.
2015. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én se akkor,se most nem szeretem a mákot. :D
2015. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én akkor és most is szeretem.
2015. dec. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most is szeretem.A kocsonya,csülök és egyéb zsíros ételeket viszont sosem szerettem,akkor most én is fura vagyok?!:O :D
2015. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, és most is szeretem.

De attól nem fura valaki, ha nem szereti.

Szinte mindenkinek van több olyan is, amit egyáltalán nem szeret és nem eszi meg.

2015. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én utálom
2015. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerettem és még mindig szeretem, ennek ellenére sokszor mondtak furcsának gyerekkoromban. Szerintem nincs összefüggés a kettő között
2015. dec. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
èn se szerettem. most felnőttkènt passz,nem szoktam enni sose. kicsit taszít is,sok apró bolha jut eszembe róluk:D de ha mas eszik,hát nem izgat.ha a párom kèrnè,sütnèk is neki mákos dolgot.de enni nem ennèk
2015. dec. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát én szeretem, de ha sokat eszek mákos dolgokból, elkezd kaparni a torkom o.o Nem tudom, létezik-e olyan, hogy mákallergia XD

Én egyébként a téliszalámit utálom nagyon. Nem értem, mások mit szeretnek rajta, én egyszer kóstoltam meg életemben, de ki is hánytam az aznapi kajámat. Általánosban meg minden délután meg minden tizóraira szalámis kenyeret kaptunk szinte...Hát ott se ettem valami sokat...

2015. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!