Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki meleg, az annak születik?

Aki meleg, az annak születik?

Figyelt kérdés
Tehát ha mondjuk van egy meleg srác, akinek előtte több barátnője is volt, akkor az csak nem tudta bevallani magának, vagy később alakult ki benne?

2016. jan. 3. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki homoszexuális, az annak születik. Lehet hogy próbálkozott előtte, talán mert reménykedett hogy megváltozik a helyzet. De az is lehet, hogy biszexuális. Akkor viszont valószínűleg továbbra is két kapura fog játszani.
2016. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Részben genetikai,részben hormonális is.

Van olyan,aki már az oviban is fiúba szerelmes,de van olyan aki 30 évesen kezd vonzódni a férfiakhoz.


Változó.

Akarattal viszont nem irányítható.

2016. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
65%

Így van. Én 14-éves korom előtt kizárólag lányokba voltam belezúgva. Utána jött egy változás, genetikai-hormonális-e nem tudom.

8.-osztályban a fiúkat néztem az öltözőbe tesi órán, és azóta is ez érdekel.

Ha nagyon szép a lány, az is jöhet, de ez csak álom, nem reális.

14-éves kor körül valami változik az ember szexuális fejlődésében, ott van valami, amit kutatnak most is.

2016. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Genetikai úton nem mutatható ki, szóval az ember nem születik homoszexuálisnak. Ez később dől el részben fejben, részben hormonálisan, de ami hihetetlen, hogy legnagyobb részben véletlen, megmagyarázhatatlan tudatalatti hatásokra.
2016. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

" szóval az ember nem születik homoszexuálisnak."


Azért ez így nem igaz.

Az ember heteroszexuálisnak sem születik.

Ha a születést úgy értelmezed,hogy világra jövetelt veszed születésnek.


Viszont a nemi érés,orientáció egy genetikailag kódolt program,aki kamasz korban kezd kibontakozni.

Viszont találtak már a homoszexuálisoknál olyan génszakaszt,amiben egyezést találtak.

2016. jan. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Viszont találtak már a homoszexuálisoknál olyan génszakaszt,amiben egyezést találtak.

Ezt kutatják akkor gőz erővel? Miben találtak egyezést?

2016. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
démonológia..és akkor megérted
2016. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!