Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szivem egyre szürkébb mit...

A szivem egyre szürkébb mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szivem egyre szürkébb ahogy a minden napjaim mindenre csak mosolygok és az érzelmeim folyamatosan el rejtem félek a tükörbe nézni mert elhalványuló énem mmutatkozna. Olyan vagyok mint egy bábu nincs miért lássam a reggeli nap sugarak meleg fényét. Nem tudok élni. Irigy vagyok hogy nem lehetek boldog mint más. Szintemár én csak egy használati tárgy vagyok amit könnyen el lehet dobni. A szinek halványak és ha valamit is teszek akkor minden eltörik körülöttem. Mit tegyek?

2016. jan. 4. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Hát te egy költő vagy :D szerintem írj még
2016. jan. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a leírás - bármilyen költőinek is tűnik - inkább egy kezdődő skizofréniára utal. Orvoshoz kéne fordulni.
2016. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Színezd ki önmagad színesceruzával vagy pasztellkrétával. A Naptól ne félj, nem bánt, nagyon szeret Téged és Neked kel fel minden áldott reggel, hogy bearanyozza a napodat. Gyújts mécseseket, ha egyedül érzed magad, a sok pici élő láng majd felmelegíti a szívedet! Abraka–dabra.
2016. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!