Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már kb.3 napja, , félek" de...

Fannuska04 kérdése:

Már kb.3 napja, , félek" de egyszerűen nem tudom hogy mitől, dobog a szívem sokkal gyorsabban az átlagosnál. Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
... csak akkor érzem jól mgam mikor a két legjobb barátommal vagyok vagy a családommal. Nem értem magamat, presze vannak olyan órák hogy jól vagyok de mikor rám tör ez az érzés nagyon rossz. Erről csak a barátnőim tudnak. Ja és el felejtettem hogy mindig sirhatnékom van.

2014. nov. 18. 19:16
 1/9 Hercegnő_: ) ***** válasza:

Valami trauma ért mostanában?

Esetleg történt veled valami 2-3 hónapja,sokat stresszeltél?

Mert van,hogyha egy időben nagyon sok fájdalom vagy stressz ér,az hónapok múlva mutatkozik,tör fel belőled.

2014. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem szinte semmi ez a baj :(
2014. nov. 18. 19:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Szorongásra vagy szorongásos rohamra tippelnék. Esetleg pánikroham. Nézz utána és ha nem javul, szerintem keress fel pszichológust.
2014. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Figyelj így első tippre nekem a pánikbetegség ugrott be,de lehet csak azért mert nekem is így kezdődött. AZt mondom látogasd meg a háziorvosod vagy egy pszichológust és beszélj neki a problémádról ők valószínűleg tudnak majd segíteni.


Pánikbetegség tünetei nálam:

-úgy érztem nyomja valami a mellkasom

-halálfélelem

-fulladás érzés,ájulás érzés

-hányinger

-félelem a megőrüléstől,attól hogy kiabálni fogok vagy kiugrok a metró elé

- én bevallom elsunnyogtam az első pár hétben és 1-2 hét alatt annyira leromlott az állapotom,hogy úgy kellett hazavinni nem maradtam meg a metrón,se a trolibuszon mert éreztem ezt a halálfélelmet végül pár feles segítségével sikerült hazajutnom és akkor elhatároztam,hogy hétfőn megbezsélem ezt a háziorvossal ha ciki ha nem, elküldött pszichiáterhez ő meg továbbküldhet terápiára pszichológushoz persze az utóbbit magad is felekeresheted de ez fizetős lesz .


Amennyiben tök másról van szó elnézést, és mint írtam ez a saját tapasztalatom nem vagyok orvos sem pszichológus.

2014. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ja és képzeld nekem pont egy éve ilyenkor kellett orvosi segítséget kérnem,ez a rossz idő is lehúzza az embert sajnos:/
2014. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. nov. 18. 19:50
 7/9 A kérdező kommentje:
én nagyon félek semmi képen se szeretnék orvoshoz fordulni még meglátyuk mi lesz a vége ha komojabb lesz el megyek :(
2014. nov. 18. 19:52
 8/9 anonim válasza:

én azt mondom minél hamarabb inkább ne legyen semmi baj! :) Viszont a jó hír,hogyha tényleg ez lenne ez nem árt neked csak az agyad játszik. Én attól is megnyugodtam,ha alkalmaztam egy légzéstechnikát.

1-2-3-4-re befújod a levegőt5-6-7-8ig benntartod majd megint 4 számolásig kifújod.

2014. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ nagyon örülök a válaszaitoknak :)
2014. nov. 18. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!