Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok kiállni...

Miért nem tudok kiállni magamért? Mit kellett volna tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Visszahúzódó egyetemista srác vagyok, aki kerüli a konfliktust. Mai incidens után viszont olyan ideges voltam főleg hogy hagytam magam. A helyzet az, hogy géptermi vizsga volt és két terem volt. Az egyikben úgy voltak berendezve a gépek hogy lehessen puskázni (nem lát be a tanár). A másik teremben viszont mindent belátni. Természetesen mindenki az elsőbe akart bejutni. Volt egy szabad hely viszont egy csaj foglalta a barátnőjének a helyet. Legszívesebben lelöktem volna a cuccát és leültem volna de azt mondtam jólvan és átmentem a másik terembe. Most ilyen helyzetben mit lehet tenni? Kezdjek el vele balhézni mindenki előtt vagymi?
2016. jan. 5. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebből nem jöttél volna ki jól,mert lányt támadni cuccait dobálni fiúként nem túl menő dolog se fizikailag se szóban .


Aztán ki mondta hogy ne foglalhat helyet másnak? Nem tilos az. Jól tetted hogy nem csináltál balhét ,mert ha megkérdi valami tanár, miért a balhé,miért kell a hely? azt mondod majd hogy ott jól lehet puskázni?? A lány meg azt mondja hogy a barátnője mellett akart ülni..Megint csak te jöttél volna ki roszzul a dologból.

Szóval jól tetted hogy átmentél máshová,ezen ne kínlódj.

2016. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most komolyan ilyenen vagy fennakadva, hogy elfoglalta két lány az általad kinézett helyet? Szerintem legyél kicsit nagyvonalúbb, főleg a lányokkal, az indulatok sose vezetnek jóra, hidd el. Jól tetted, hogy nem balhéztál, magadat égetted volna le, utána te lettél volna "a srác, aki ordibált azzal a csajjal"... Te se akarod ezt.
2016. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!