Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltál már olyan helyzetben...

Voltál már olyan helyzetben az életben hogy azt hitted akkora pofont kaptál az élettől hogy belehalsz? És a végén még te jöttél ki nagyon jól az egészből és most már csak nevetsz az egészen és örülsz neki hogy így történt!

Figyelt kérdés
Gondolok itt nagyon sok dologra! Párkapcsolat, Karrier stb stb. Minden érdekelne hogy kinek miből sikerült felállni és mitől lett jobb?
2015. nov. 24. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. A párom komolyabban beteg lett - mozgásszervi -, emiatt klinikára kellett mennie. Ott találkozott valakivel, akivel összejöttek (mindkettönek az önbizalma a padlón volt, így meg kicsit felhozták). Ez jelentette a kapcsolatunk végét, mert az, párhozamosan két emberrel van együtt, az nem volt elviselhetö.


Akkor azt éreztem, hogy az életem ott végetért.

Aztán egy idö múlva egy régi baráti kapcsolat felerösödtt, szerelem lett belöle, és sok éve együtt vagyunk, rengeteg jót és rosszat éltünk át együtt.


Ma azt mondom, ha akkor a párom nem lép félre, nem ismertem volna meg soha azt az érzést, hogy valakiben 1000%-ig megbízok és minden nap azzal kelek és azzal fekszem, hogy milyen jó vele.

2015. nov. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, volt. Nem meselem el mert hosszu es annyira nem lenyeges.


Az viszont lenyeges hogy az ember sohasem tudhatja mit hoz a jovo. Ha a padlon vagy, gondolj erre.

2015. nov. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen...14 évesen megrázott egy hülye tini szerelem, 7 év depresszió, elég rosszul reagáltam le...de ennek köszönhetően 3 szakmám van, elég jó munkám, céljaim.....

mondhatni ennek következtében alapoztam meg az életem...


22F

2015. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt.Nagyon személyes.5ször erősebben álltam fel.Büszke vagyok mert nem tudnak megtörni.
2015. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!