Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párom narcisztikus jellemekkel...

Párom narcisztikus jellemekkel bír. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy egy 23 éves nőről van szó.Molett a külseje, de úgyöltözködik, mint egy karcsú nő (feszülős legging) és meg van róla győzödve, hogy nem kövér és milyen szép nő, kicsit el van szállva magától.Valamilyen ötletem van, azt egyből elutasítja és csak az övé a legjobb.Szokott önző is lenni, csak magára gondol senki másra.Valamit meg akarok vele beszélni nyugodtan ő csak felkapja a vizet és a saját igazát hajtja.Hiába mondom, hogy nyugi csak meg akarom beszélni a dolgot, ő nem enged.Addig nem nyugszik míg neki nincs igaza.Kitalál valamit, hogy mondjuk rakjam fel a polcot, de ahogy neki állok rögtön jön, hogy menjünk el valahova.Én mondom neki, hogy most csinálom a polcot utána mehetünk.Na ezen egyből besértődik.Olyan dolgokat mondd, hogy égnek áll a hajam tőle, amit én, ha szeretek valakit nem mondanék.Például, hogy neki mennyi lehetősége van pasizni.Mindent megpróbál rám erőltetni.Van olyan is, hogy kérdez valamit elkezdem mondani neki, de a harmadik szónál kérdez valami teljesen más témájú dolgot.A hangulatáról nem is beszélek, mert rosszabb, mint az idöjárás.Nem tudom mit tegyek illetve mit tehetek.

2016. jan. 5. 15:46
 1/8 A kérdező kommentje:

Köszi még nem próbáltam, de lehet hatásos lenne :)

Próba szerencse :)

2016. jan. 5. 15:55
 2/8 anonim ***** válasza:
mondjuk akár ott is hagyhatod, ha ennyire nem jön be.
2016. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele?
2016. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az helyzet, hogy szeretem, de, ha nem fog változni, akkor nincs mese véget kell vetnem.Igazatok van.
2016. jan. 5. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt kirúgod azért, meg is beszélhetnéd vele mi a gond, nem lesz nehéz megindokolni, hogy nem tetszik neked, ha azzal dobálózik, hogy ő mennyi emberrel összejöhet, vagy hogy téged egyáltalán nem hallgat meg, beszélgess vele, ha semmi nem hat rá, akkor tényleg legjobb ha kirúgod, mert hosszú távon ki fog csinálni.
2016. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Egy jó baráti tanács: Hagy el a lányt. Tudom, hogy szereted, de az évek során tönkre fog tenni téged. Én nem ismerlek, de a leírtak alapján volt "szerencsém" már ilyet átélni, és megbántás nélkül, de ez a lány lehet nem teljesen tiszta. Hisz meg sem tudod vele beszélni a problémát, hogy téged mi zavar, és mi bánt, mert egyből rád mond mindenfélét, majd besértődve elviharzik. Gondolj bele mi lesz, ha ezt még sokáig tűröd, és esetleg születik egy gyereketek, vagy összeházasodtok? Jobb ennek minél hamarabb véget vetni. Ez is csak egy vélemény, de gondold át!
2016. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, aranyosak vagytok :) Megpróbálok valamit intézni, nem adom fel, de szerintem megiint csak ugyan az lesz.Próba szerencse.
2016. jan. 5. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


ha ezeknek nem hiszel

keress további cikkeket a neten

a tapasztalatod ér a legtöbbet

amilyen gyorsan csak tudod zárd le a kapcsolatod

mert rá fogsz menni

és ráadásul az ő sérültsége miatt magad fogod hibáztatni

ami egy olyan csapda

miközben bűntudat ébred benned az ő "szemétkedései miatt" benned

szabadulj ahogy tudsz

minden nap amit vele töltesz

csak nehezíti a dolgod az elszakadásban!


fontos!

menj el Hellinger féle családállításra

és keressétek meg az okát annak

hogy miért ilyen lányt vonzol be

mert ha ezt nem teszed meg

a következő kapcsolatodban is ilyen nőre akadsz!

minden rajtad áll

és azon hogy magad tisztán lásd!

sok szerencsét!


lépj minél hamarabb

ez nem játék!

2016. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!