Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hogyan lehet az...

Szerintetek hogyan lehet az ember egyéniségét fejleszteni, személyiségét megerősíteni, ha úgy érzi telejesen felszeleteli magát és az erősebbek lenyomják az egyéniségét?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, hogy megismerjem a barátom belső értékeit és a szerint éljek és ne mások egyéniségét erőltessem rá? A férfiak miért annyira zárkózottak, hogy alig lehet róluk képet csinálni, állandóan csak a nőkről lehet, mit csináljak, hogy kicsit kitárulkozóbb legyen a párom?

2016. jan. 6. 11:40
 1/7 A kérdező kommentje:
még annyit hozzáfűznék, hogy szerintem minden esetben van valami baja a páromnak: depressziós, komoly még fel nem fedezett betegség, valami hihetetlen gyerekkori trauma, elképesztő magas intellektus, túl szép, túl csúnya és a többi
2016. jan. 6. 11:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaj, ne, megint bele kell menjek az agyműködésbe a két nem között. :( Ümümümü! Na, jólvan, röviden! Ő pasi. Ennyi. Ezzel mindent elmondtam. De folytatom... az agya úgy működik, hogy egyszerűen így érzi jól magát. Valószínűleg nincsen semmi baja, ő egyszerűen ilyen és kész. Mikor egy férfinek gondja van, akkor leül és kikapcsol, megemészti. A nők nem ilyenek. Nekik ki kell beszélni magukból a bajaikat. Egy férfi szarul érzi magát, ha kibrszélteted vele a bajait. Hagyjad csak, ne izgulj, nincsen semmi baja. Nagyon sok a szóismétlés, tudom, bocsi, csak közben gondolkozok, hogy mit mondjak még, várjál... na, de körülbelül ez. Egyszerűen a férfi agy más és kész. Kapol mindjárt egy linket, várjál...
2016. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebből a videóból megtudsz mindent.


[link]

2016. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Emesi: fogadd el az embert, amint van. A feltétel nélküli szeretet képes a titkok kapuját megnyitni. Változtatni csak magán képes a felnőtt ember, és csak akkor, ha érzi ezt az elfogadó szeretetet.
2016. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon okos videó
2016. jan. 6. 14:37
 6/7 A kérdező kommentje:
van még kérdésem, hogy hogyan lehetne a kereső programot visszainstalálni a gépembe, mert hiába megyek rá a google-ra, egyből valamilyen szájtra ugrik, nem keres, valamit rosszul nyomkodok szerintem és eza készülés mindig nem hiperokos, tisztán látszik, hogy nekem nem való az intézményesített tanulás, szerintem így megtanulom talán, meg, ha az emebr meg is tanulja, elfelejti ha nem használja
2016. jan. 6. 14:55
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


megtaláltam, bár a könyvem fogalmam sincs hol van, küldhet még az ember ilyet? Imannuel Kant, a többi szájton is fogallakozunk ilyenekkel

2016. jan. 6. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!