Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Szerintetek szép, ha...

Fiúk! Szerintetek szép, ha egy lány izmos?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy férfiasan kigyúrt egy nő, hanem kicsit visszafogottabban, de izmos. Nektek ez tetszik? Mi a véleményetek? Vagy mit gondoltok pl. Rubint Rékáról? Nem a személyiségéről, csak a testéről?

Köszi előre!:)



2016. jan. 7. 23:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%

Rubint Réka már inkább testépítő kategória szerintem, az nekem már annyira nem bejövős.


De alapból tetszik az olyan lány, aki kicsit izmosabb, látszik hogy nincs rajta felesleg, kellően izmos a feneke, kicsit kockásabb a hasa.


Mondjuk ha választhatnék, akkor is inkább egy jó izmos csaj, mint egy kövér, tunya...

2016. jan. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%

A mertek a kerdes. Rubint Reka az elejen nagyon jo volt, sajna o is tulzasba vitte.


Szerintem alapvetoen egy no legyen vekony es sportos, akar izmos is, de ne legyen tul szaraz es nagy izomtomegu. Mondjuk ez utobbit nokent baromi nehez elerni, ugyhogy nincs is olyan sok a profikon kivul.

2016. jan. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

nekem Rubint Réka nagyon nem jön be...

Nekem alapból a teltebb alak tetszik, nagyon nem jönnek be az izmos alkatúak, de lehet valaki sportosan is nőies is...más ha valaki sportos és más ha kifejezetten izmos!


22F

2016. jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
100%

szerintem tetszik a férfiaknak többnyire :) én is edzek.

kérdező, te mennyire edzel komolyan?

24L

2016. jan. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az izmos lányokat :DDDDD
2016. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
12-es, teljesen egyetértek veled! Én is pontosan ugyan így gondolom... Kicsit tényleg már túlzásba vitte, de az elején valóban nőiesen volt izmos. Én kisebb korom óta intenzíven sportolok, szóval a kezemen is van egy kis izom, meg a hasamon is, de nem emelkednek ki a kockák a hasamon... Már régóta gondolkodom rajta, hogy elkezdenék komolyabban foglalkozni a testépítéssel, csak nem tudom, hogy egy fiúnak mennyire tetszik. Nem szeretnék férfiasan kigyúrtan izmos lenni, csak szolidabban, de azért látsszon.
2016. jan. 8. 18:40
 17/27 anonim ***** válasza:
tegyel be kepet hogy milyen szeretnel lenni, megmondjuk hogy az tetszik-e vagy nem :)
2016. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Igen, igen, igen! *.* Abszolúte odavagyok az izmos lányokért, és sajnálom, hogy ilyen kevés van belőlük.


Viszont, kedves kérdező, a tapasztalataim alapján annyit elmondhatok, hogy teljességgel kizárt, hogy egyedül maradnál amiatt, ha izmos lennél. Ugye látványos alulkínálat van izmos lányokból, kereslet pedig van rá, még ha az nem is annyira látványos. Ha bekerülsz sportolói, konditermi körökbe ott meg még nagyobb az ilyet kedvelők aránya.

De ha mégis gondjaid lennének, csak szólj nekem :D Hö.

2016. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Köszi a sok rendes választ!:) Akkor megnyugodtam, el is kezdem.

Ilyesmi alakra gondolok, ez az álmom, vagy talán egy nagyon minimálisan izmosabb. Nyilván jól meg kell küzdeni érte!:D


[link]

2016. jan. 8. 20:32
 20/27 anonim válasza:
sok sikert! :)
2016. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!