Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tennétek ha anyátok a...

Ti mit tennétek ha anyátok a házatokat aminek az ajánlott ára mondjuk 40 millio ft a becslö szerint, eladja 18 millióért csak hogy minel elöbb eltudja adni?

Figyelt kérdés
Azonnal akadt rá vevö, ráadásul még az ingatlanost is ki akarja hagyni a buliból, mert annyira felelötlen (a szerzödéseket se olvassa át, nekem meg nem engedi nehogy már tájékozottabb legyek nála) pedig kizarolagos szerzodest kotott ráadásul az ingatlanos hozta a vevöket, most megsemmisitettek az eredeti adasvetelit, amiröl az ingatlanos tudott,és írnak újat hogy kihaggyak. Az egészben az a szép, hogy nagyot fog szívni anyám és persze én is de nem tehetek semmit, mert nehogy már én a lánya aki kettönk közül még a szerzödéseket is olvassa, én mondjam meg neki,hogy mit tegyen, ezért megvert és minden jelenleg zajló történésekböl, információkból kizárt. 22\L
2016. jan. 8. 17:36
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért,teloról írok és nagyon ideges vagyok
2016. jan. 8. 17:39
 2/18 anonim ***** válasza:
házatokat??Akkor kié is a ház? mert ha az anyádé akkor eladhatja 2 ft-ért is .Ha nem lehet rá hatni akkor úgyis kár minden szó,gondolom most kell a pénz nem évek múlva ezért adja ár alatt.
2016. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én otthagynám a francba. Aztán sza... rosszul érezném magam.

Ha így folytatja akkor nem valami fényes jövőt jósolok. De akkor inkább egyedül szívja meg mint hogy én is.

2016. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
46%

Ingatlanosként írom.



1. Ha az ingatlanost ki akarja hagyni,azzal komoly jogi és anyagi gondot okoz magának!

2. Kevés az infó,amit írtál!


Sok helyen hatalmas,gyönyörű ingatlanok és telkek mennek manapság bagóért,mert xar helyen van. (vidék,cigók,...)

2016. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
szóljak az ingatlanosnak? mit érnék el vele?
2016. jan. 8. 17:54
 6/18 A kérdező kommentje:
az a baj hogy engem is érint a dolog, ezért nem akarom ráhagyni, mert már kinézett egy házat, sőt már le is foglalta még az előtt, hogy adásvételit írt volna a mi vevőinkkel, akik megsemmisítették azt, így ugrott a foglaló, most újra le akarja foglalózni, ráadásul egy putrit nézett ki messze mindentől, csak mert van egy halásztó mellette, és hogy milyen szép a tó.... nem kommentálom
2016. jan. 8. 17:58
 7/18 A kérdező kommentje:
ráadásul úgy vették meg a házunkat, hogy mindent hitelre és foglalót se adtak, hanem letétbe helyeztek 300 ezer forintot egy Otthon Centrumos barátjuknál, viszont ez az adásvételit tegnap tettük semmissé a vevők hibájára hivatkozva és anyám még ezt a pénzt is hagyja elúszni
2016. jan. 8. 18:02
 8/18 anonim ***** válasza:

Még mindig kevés az info. Hogyan érint téged? Tulajdonrészed van a házon?


Mivel a szerződés kizárólagos volt, nem teheti meg, hogy kihagyja az ingatlanost. Ha mégis megteszi, eljárás fog indulni ellene, és többszörösét fogja fizetni annak, amit amúgy az ingatlanosnak adni kellett volna, ha rendben megy a biznisz.

2016. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
mit tegyek? segítsetek
2016. jan. 8. 18:06
 10/18 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni,azon kívül hogy beszélsz vele,ha az ingatlanosnak szólsz akkor még a kevés pénzét is elperelik,attól neked nem lesz jobb.
2016. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!