Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nektek mi az ideál...

Lányok, nektek mi az ideál pasi tulajdonságai?

Figyelt kérdés
Vagyis, mi az ami a legjobb, ha a pasiban van, és mi a tökéletes?

2016. jan. 9. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Tökéletes... bárcsak lenne olyan. De nőből több ilyet találok mint pasiból sajnos... lassan leszbi leszek inkább.

Fontos hogy kedves, barátságos, jól nevelt, okos, vidám, figyelmes legyen. Legyen romantikus, szeresse az állatokat, figyeljen oda a környezetre is, inkább csendes legyen mint bulizós/menő fajta. Külsőre legyen átlagos, normál testalkat, igényes.

2016. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Nikolett2545 válasza:

Szinte egyet értek, az elsővel. Ilyen fiút nehéz találni, mint a fehér hollót.

Legyen okos, de sokat lehessen hülyéskedni vele, ne legyen ilyen unalmas, hogy most, ennyit annyit kell tanulnom.

Kedves, odaadó, figyelmes is legyen az illető.

Állatokat szeresse.

Viszont az ilyeneket találni nagyon nehéz, ahogy említettem és kevés önbizalma is van általában. Egyszer találtam egyet, és jártam is vele. Közel 3 éves kapcsolatom volt vele, most 22 éves vagyok. Azért szakítottunk, mert nagy volt a távolság miután elment Dunántúlra.

Külső nem fontos nekem annyira, de azért adjon magára egy kicsit és ne legyen igénytelen!


Sose értettem azokat, akik egy ilyen fiút otthagynak a barátság zónába, ilyennel inkább büszkélkedni kell:)


22L

2016. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Első kettő. Hmm, szerintem a kérdező igaz válaszokra számít.

Tuti van még igényetek. Ez amit elmondattok egy átlagos, betanult szöveg.

2016. jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Nikolett2545 válasza:
Rakd félre a negativitást, nekem ennyi lenne az ideálom:)
2016. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Vicces, az első kettő válaszoló ideáljának teljesen megfelelek a vidámat leszámítva, és az is csak azért hiányzik, mert a lányok a magamfajta srácokat nem veszik emberszámba. Szóval nem igazán értem ezeket a válaszokat...


Manapság azt vettem észre, hogy aki nem extrovertált, primitív, ivós, bulizós, bunkó nagyképű kigyúrt félalkoholista, az nem férfi a nők számára...

2016. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Nikolett2545 válasza:

Egyszer majd lesz valaki, utolsó:) Te egy ritka kincs vagy, nyugodj meg, lesz valakid!


''Jószívűnek lenni, egy szívtelen világban, nem gyengeség, hanem bátorság!''

2016. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Egyszer majd lesz valaki, utolsó:) Te egy ritka kincs vagy, nyugodj meg, lesz valakid!"


Köszönöm szépen, kedves vagy, de ha tudnád hányszor hallottam már ezt, vagy hasonló mondatot...

Én nem egyszer akarok párt, én nem egyszer akarok majd szeritni és szeretve lenni, hanem most. És sajnos a jó szívvel a mai világban kitörölheti az ember, ahogy intelligenciával, műveltséggel, romantikával is. Sajnos egy állatvilágban élünk, ahol tényleg a nagyobb, erősebb, bunkóbb kutya tud érvényesülni.

2016. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Nikolett2545 válasza:
Bunkó vagyok, így hódítok c. filmet ajánlom figyelmedbe :)
2016. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A film és a valóság általában szöges ellentétben áll egymással, és ha ilyen témában akarok filmet nézni inkább megnézem a Lúzert Mena Suvarival és Jason Biggsel, de az is csak egy mese. Az élet nem így működik.
2016. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A nők 2mp alatt megállapítják, hogy a pasi jó vagy ne nekik, akkor miről beszélünk? Én alapjában olyan vagyok, mint leírták, és sokan nagyon normálisnak, műveltnek, okosnak, tisztelet tudónak ismernek, mégis mivel külsőre átlagos vagyok és van eü.problémám, 2mp alatt átnéznek rajtam és biztos így van másnál is.

[link]

2016. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!