Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyenek jönnek be?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyenek jönnek be?

Figyelt kérdés

Barna , szőke , fekete hajú ?

Kék , barna , zöld szemű ? Összeállítanátok nekem a pasi ideálotokat ? Köszönöm



2015. szept. 24. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1 biztos hogy benne lesz a válaszokban:


Legyen izmos és helyes

2015. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a sötét barna vagy fekkete hajú és kék szemű srác lenne az ideálom.De úgysem ez alapján fogom kiválasztani majd az első barátomat. 15/L
2015. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂😂
2015. szept. 24. 21:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Fekete*
2015. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
😀😀😀😀😀
2015. szept. 24. 21:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Olyan mindegy! Ha megfog a személyisége nem fog érdekelni a szeme meg a haja színe. Ideálom sincs épp ezért, teljesen felesleges.
2015. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: igen, a legtöbb lány ezt mondja, aztán kiderül, hogy: te vagy a legjobb barátom, de nem akarok tőled semmit, mert azért mégse vagy külsőre az esetem attól függetlenül, hogy jókat lehet veled beszélgetni
2015. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Gondolkozzál már könyörgök, attól hogy valaki ideálja mondjuk a szőke haj és kék szem, még nem fog minden szőke hajú kék szemű fiúra ráugrani -.- Nem ezen múlik. Amúgy tényleg nincs értelme az ideáloknak, én vagyok rá a példa :D Kiskoromtól kezdve mindig úgy gondoltam, hogy nekem fekete hajú és kék vagy zöld szemű férjem lesz, erre az összes fiú aki tetszett (nem csak külsőleg) szőke volt vagy szőkésbarna. 16/L
2016. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kulsore nalam a leglenyegesebb h kek legyen a szeme :)
2016. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A haja tesljesen mindegy, de eddig még csak barnák tetszettek. Szeme színe is teljesen mindegy.

Legyen mindenképpen magasabb nálam minimum egy fél fejjel (180cm-től), ne legyen pocakja, de ropi se legyen.

2016. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!