Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is gyakran értek úgy haza,...

Ti is gyakran értek úgy haza, hogy nagyon kell pisilni, vagy nálam van a baj?

Figyelt kérdés
Sokszor van, hogy majd' bepisilek mire hazaérek. Alig várom, hogy végre beérjek a wc-be, aztán percekig csak pisilek. Veletek is előfordul?

2015. dec. 28. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel több, mint egy óra buszozás árán érek haza és van, hogy éppen csak elérem futva, előtte nem tudok elmenni wc-re, így meglehetősen gyakran előfordul a dolog. Sőt, még nagydologgal is megesik. A picit kellemetlenebb.
2015. dec. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
csak ha előtte egész nap nem pisiltem.
2015. dec. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen. Egy-két ismerősömnél a nagyobbik dologgal szokott ilyen lenni :D

A percekig pisilés nem része, de a többi stimmel.

Háziorvostól telefonon megkérdezheted rendelésidőben, azzal a 10 perccel senki sem veszít sokat. Ezenkívül szoktál pisilni? Mert ha nem akkor valahogy nem csodálkozom :D

2015. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én amikor hazaérek, az az első dolgom, hogy elmegyek pisilni. Pedig napközben is járok többször is mosdóba az iskolában. Ha valaki normálisan iszik, nem csak ilyen kis fél liternyi teákkal jár iskolába/munkahelyre, annál szerintem ez lenne a természetes :D
2015. dec. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nem mindig, de az esetek többségében, és mondjuk nem is percekig. De én elég sokat is iszok, 2,5-3 litert megiszok általában a munkahelyemen, és mielőtt hazaindulok, akkor is megiszok egy pohár vizet.
2015. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában akkor járok így, amikor utazom az egyetem és a szüleim között. 5 óra buszozás, amikor megérkezem, első utam a wc, gyakran futva :D
2015. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!