Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félénk-zavarbanlevős pasik...

Félénk-zavarbanlevős pasik azért lettek olyanok, mert gyerekkorukban piszkálták őket?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan is, hogy csak szimplán olyan, esetleg más miatt? Tehát muszáj oknak lennie?

2016. jan. 9. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindig... Van oka... + a DNS-ben is öröklődik és ez rátesz egy lapáttal hogy ha olyat örököl.
2016. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én hasonló vagyok, próbálok változni pszichológushoz is járok.


Én azért lettem ilyen, mert apám egy vadbarom, aki mindig minden hülyeség miatt megbűntetett, és iszonyatos elvárásokat támasztott felém, amiket nem tudtam teljesíteni.

Mindezeken túl az iskolában is állandóan piszkáltak és kiközösítettek csak azért, mert vékony, törékeny kissrác voltam és jól tanultam. Aztán erre rátett még egy lapáttal, hogy később a nők is levegőnek néztek, csak azért, mert kedves voltam, kissé visszahúzódó, félénkebb, nem pedig a melldöngető, bunkó, alfahím kategórai.

2016. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!