Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Regen sokat bantottam a...

Regen sokat bantottam a testvereimet es mar nagyon megbántam furdal a lelkiismeret, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsik voltunk es sokat verekedtünk ocsemel hugomal is, jo őket se kellett félteni nekem jottek ok is meg kotozkodtek én meg sokszor megvertem őket mar nagyon bannom ha eszembe jut am most fiatal felnőttek vagyunk es mar joban vagyunk hala a jo istennek nem verekszunk meg ilyesmi

2016. jan. 9. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
mondd el nekik és kérj tőlük bocsánatot. és kész.
2016. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nem is ismerek olyan testvérpárt, akik ne verekedtek volna kiskorukban, ez természetes.
2016. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Húgommal mi is püföltük egymást, csak ő nagyobb darab volt én meg nagyon vékony. Egy-egy ilyen verekedés úgy végződött,hogy másnap tiszta lila,kék zöld voltam :D


De én mindig kötözködtem :D


Egyikünknek sincs lelkiismeret furdalása. Ez mindenhol van. Mondjuk kb 13 éves korunkig volt ez azóta kinőttük :D

2016. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden testvér ezt csinálja, ne rágódj rajta. Én annak idején betörtem a bátyám fejét egy bögrével, de ma már csak nevetünk rajta.
2016. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!