Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy megváltozzak?

Mit tegyek hogy megváltozzak?

Figyelt kérdés

Mostanában, hogy barátom lett egyre több gondot okoz a lobbanékonyságom illetve hogy hangulatember vagyok. Ha rossz kedvem van akaratom ellenére megbántom az embereket, vagy úgy fogalmazok hogy az sértően hangzik, holott nem direkt csinálom. Utána persze borzasztó lelkiismeret-furdalásom van, főleg ha barátomnak mondok valami ilyet. Órákon át bizonygatom hogy mennyire sajnálom, amivel csak még rosszabb lesz a helyzet, barátomnak jogosan rosszul esik az egész, aztán még fel is húzom a nyavalygásommal. Nekem meg még két napig olyan bűntudatom van hogy görcsben van a gyomrom és hányinger kerülget. Tegnap este is hasonló történt, és a ma délelőttöt végigbőgtem. Valaki hasonló tapasztalatokkal?

18/L

(és nem, nem PMS)



2015. nov. 10. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl. szamolj el magadban 10-ig mielött mondasz vmit:)
2015. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre már gondoltam, de mindig kimegy a fejemből. Elég nehéz olyankor megfékeznem magam. :)
2015. nov. 10. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
olyannal gyere össze aki nem érzékeny lelkű
2015. nov. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!