Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekek, fiatalok számára a...

Gyerekek, fiatalok számára a pszichológiai kérdőívnek ez a kérdése mit vizsgálhatott?

Figyelt kérdés

Kb. 13 éves koromban pszichológusnál ki kellett tölteni egy kérdőívet. Az egyik kérdés az volt, "szívesen buknál le a víz alá a Balatonban, vagy akár egy uszodában?" Mit akartak ezzel vizsgálni? Mit jelent, ha valaki igennel, és mit, ha nemmel válaszol rá?

Nem tudom, milyen teszt volt pontosan (mi a neve), de érdekelne, ha valaki esetleg ismeri.


2016. jan. 10. 17:35
 1/2 Berki Tamás24 válasza:
Az volt a cél vele, hogy vajon elgondolkodsz-e egyáltalán a kérdések értelmén.
2016. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ezt a választ komolyan kell-e venni.

Én olyasmire gondolok, hogy aki "nem"-mel válaszol, az bátortalanabb, szorongósabb, nyugodtabb, visszafogottabb. Érdekelne, valójában milyen következtetéseket vontak le ebből a kérdésből. Azért érdekelne, mert én sokáig féltem a víztől, de a kamaszkor elején ez teljesen megváltozott nálam. Arra a kérdésre nemmel válaszoltam, de valahol legbelül igennel válaszoltam volna.

Ezért is érdekelne a kérdésemre komolyan a válasz, mert az úszás azóta fontos részét képezi az életemnek.

2016. jan. 15. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!