Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire melankoli...

Miért vagyok ennyire melankolikus? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Nekem folyton problémám van és már nagyon elegem van. Szinte mindig szomorú vagyok, még nem éltem meg 20 évet mégis már annyira sz*r történt velem aminek max a felét ha érdemeltem... Egész életem arról szól hogy küzdök saját magam ellen hogy ne legyek ilyen.

2016. jan. 11. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem januárban ez nem igazán nagyon veszélyes, ha depis vagy. Én is az vagyok, szar az idő és nehéz az élet.

De eljön a tavasz egyszer!

2016. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne hidd , hogy egyedül vagy a problémáddal! Sőt , ha jól körülnézel , észreveheted azt is ,

hogy a te generációdban ez az "életérzés" szinte "népbetegség" , olyan gyakori. Kérdésedben

a válasz egy része : küzdesz magad ellen, nem próbálod , mert nem is akarod elfogadni

önmagad annak, aki vagy.

Továbbá túl sok időt hagysz ahhoz, hogy a magad hullája felett gyászolj, túl keveset ahhoz, hogy életcélt, hobbit, érdeklődésednek megfelelő elfoglaltságot keress, vagy felelősséget vállalj (pl. önmagadért) ! Pedig valami úton bizonyosan be tudod bizonyítani, hogy te sokkal többet érsz, mint amit ma gondolsz arról a számodra "idegenről", aki te vagy. Tűzz ki magad elé célokat, kutass fel megismerésre érdemesnek tartott embereket! Találj magadra és ne csinálj problémát abból sem, ha ehhez mások segítségét kéred / fogadod el! Sok sikert !

2016. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!