Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek lennétek valakivel...

Milyenek lennétek valakivel aki haverkodni akar veletek, és normális, rendes is, csak amikről beszél az egyáltalán nem érdekel titeket?

Figyelt kérdés
Vagyis nem nagyon vannak közös témáitok, olyan dolgokról beszél folyton ami titeket nem nagyon érdekel
2016. jan. 12. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki, hogy figyelj, jófej vagy, de nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon.
2016. jan. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rovid uton lepattintanam.
2016. jan. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hozz fel talán te témákat?
2016. jan. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Semmit. Az ilyeneket nem szeretem megsérteni.. Meghallgatom a mondanivalójukat, esetleg én is mondok valamit és kész.. Emígy meg csak várom, hogy leszálljon rólam és észrevegye, hogy nem vagyunk egy hullámhosszon.
2016. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülnék, hogy valaki haverkodik. :D

Volt ilyen amúgy. A zenei ízlésünk sem klappolt, mindég a pc játékokról beszéltek, amivel én nem játszottam, mert másféléket szerettem és csak álltam ott kukán.

De mindegy, mert amúgy sem szerettem én dumálni és élveztem, hogy vannak körülöttem. Azért jókat ittunk. :p

2016. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!