Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék rátalálni azokra a...

Penya kérdése:

Szeretnék rátalálni azokra a normális emberekre (F/L), akikkel lehet egy jót beszélgetni (akár gyakorolhatnánk angolt vagy németet is)? (Budapest)

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és szeretnék végre olyan normális, érett emberrel beszélgetni, akivel őszintén beszélhetek az érzéseimről, és, ha megmondom neki őszintén a véleményem, akkor nem sértődik meg, meg kéri ki magának, hogy én mit képzelek magamról. :)


Sajnos egy csomó ilyen kétszínű emberrel vagyok körbevéve, és már hányni tudnék tőlük. Tudom, hogy vannak normális emberek, a párommal például több, mint két éve vagyok együtt, és bármit el tudunk mondani egymásnak őszintén. És még sok ilyen ember van, csak meg kell találni őket. :)


Ha te lennél az, írj bátran. :)



2015. dec. 30. 17:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kérdőjelet csak azért írtam bele, mert anélkül nem engedte kiírni. :D
2015. dec. 30. 17:17
 2/15 anonim ***** válasza:

Én szívesen beszélgetek veled, bár én szabolcsi vagyok, nem pesti.


22/F

2015. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Sok sikert

Üdv

Egy aberrált

2015. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Na igen, azt még kifelejtettem a szövegből, hogy szívesen találkoznék személyesen valahol Budapesten azzal, akit érdekelne, mivel már kivagyok attól, hogy Facebook-on keresztül tudok csak beszélgetni. Személyesen sokkal jobb minden. :)
2015. dec. 30. 17:25
 5/15 anonim ***** válasza:
Kérdés törlésre jelölve. Szívesen.
2015. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia.:) én most leszek 18 éves,de nagyon szívesen beszélgetnék veled és akár találkoznék is. Budapesten élek, ha van kedved írj nyugodtan.:)
2015. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez mit jelent:


"ha megmondom neki őszintén a véleményem, akkor nem sértődik meg"


?

2015. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Pl. Ha megmondom neki őszintén, hogy ez az új ruha, amit vett, nem igazán áll jól neki, akkor nem sértődik meg azonnal, meg gondolja, hogy mekkora szemét vagyok, hanem elgondolkodik, hogy hmm, lehet tényleg azért mondta, mert ez a gatya valóban kövérít engem.


Remélem jó szemléltetés volt. :)

2015. dec. 30. 20:59
 9/15 anonim ***** válasza:
3-as és 5-ös miért bunkózik a kérdezővel?
2015. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy évvel fiatalabb fiú vagyok, szintén Budapesti és szintén "zenész". :)
2015. dec. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!