Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, miért dugjátok gyakran...

Lányok, miért dugjátok gyakran ki a nyelveteket fotózáskor vagy videózáskor?

Figyelt kérdés
Ugyanis úgy néztek ki, mint egy 5 éves, de a fejlődésben kissé visszamaradott óvodás. Miért jó ez?
2016. jan. 13. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Jaj, ne... nem tetszik neked??? Lányok, senki ne dugja sehova a nyelvét, mert a kérdezőnek nem tetszik!!! Hogy lehetünk ekkora szemetek, hogy nem érdekel minket egy nudli véleménye?!?!
2016. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#2: te Hiszti Kriszti, nem jól értelmezted a kérdést. Nem az érdekli, hogy csináljátok, hanem hogy MIÉRT. :D
2016. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszból is látszik, hogy maguk sem tudják tehát...
2016. jan. 13. 19:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt képzelik, hogy az hű, de szexis.
2016. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: miért? Mert ez tetszik nekik. Mert azt csinálhatnak, amit akarnak. Mert itt veled van a baj. Ha zavar, nem kell nézni. Engem is zavar, én sem nézem. De attól még joguk van a seggükig is kidugni a nyelvüket.
2016. jan. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert olyan felszines ri..k, hogy azt sem tudják, hogy produkálják magokat mégjobban.

De amugy engem se zavar, joguk van hozzá de ez az ok

2016. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb fényképezés hülye viszonyok között van és úgyse lesz jó. Akkor legalább bulis legyen, vagy gyerekes vagy bármilyen, csak ne még egy elrontott, siralmasan unalmas kép.
2016. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5-öske

Mi tetszik nekik?

Te látod a nyelved mikor dugdosod?

Szerintem meg egyszer valami 5 éves kislány értelmi szintjén álló kidugta, a többi meg majmolja, mert az olyan menőőőőő.

2016. jan. 14. 17:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy a fénykép úgy működik, hogy ha kész, akkor meg tudod nézni önmagadat?


Kidugta, tetszett neki, csinálja. Az, hogy NEKI tetszik, nem jelenti azt, hogy neked is.


Kicsit felidegesített a téma, látom. Ki nem szarja le, hova dugják a nyelvüket?

2016. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!