Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Milyen indítékra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Milyen indítékra szoktátok csók közben átdugni a nyelveteket a partner szájába? Általában szexuális töltet van benne vagy alapból is a csók részét képezi?

Figyelt kérdés
Most is ugyanez volt. Valamiért én simán a nő ajkait ízlelgetem, mint valami minőségi bort, mert ezt élvezem. Közben végigsimítok a nyakon, stb. És már nem először van, hogy egy nő nem bírja ki ezt, és kb megdugja a szájam a nyelvével. Mi ez? Szexuális felindulás vagy ez csak egy normál csók?
2015. okt. 28. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez a csók része. Ez alap.
2015. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Normál csók. Eleve a csókban van egy erotikus töltet, de inkább csak elő-előjáték, nem kell rögtön úgy értelmezni, hogy "megdugja a szád a nyelvével". Szerintem az emberek többsége a nyelves csókhoz van szokva, és nem tud mit kezdeni azzal, ha csak az ajkaival játszanak.
2015. okt. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

#2 "em kell rögtön úgy értelmezni, hogy "megdugja a szád a nyelvével""


vitatkoznék. Nekem párom általában ad nyelves csókot, mikor szopni szeretne

2015. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi a gyors elköszönő, vagy üdvözlőcsók kivételével mindig nyelves csókot adunk. Igaz, hogy hosszabb csókolózástól nekem feláll :D Így 6 év után is.
2015. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A nyelves csók szerintem alap egy kapcsolatban. Legalábbis számomra. Nem értem a kérdés lényegét. Csak kóstlgatnád végig az ajkait, semmi féle szenvedélyes nyelvezést nem belevíve? Ez olyan, mintha a lekvárra vágynál, de kívülről nyaldosnád az üveget, amiben van.
2015. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hm... A csókban nem csak a nyelv van benne. A tenyerek, az orr, az apró kihagyások, előtte vagy utána a nézés, harapások, falnak tolás stb stb. Lehet eszméletlenül gerjesztő anélkül is, hogy a torkáig lenyomnám a nyelvem. Egy halom receptor működik egyszerre. De amikor valaki betolja a nyelvét a számba, az nekem egy picit erőszakos, főleg az elején.
2015. okt. 28. 17:27
 7/13 anonim ***** válasza:
mindkettkő. ez egy normál csók és a csók az "szexuális felindulás"
2015. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
# 6: nekem ez egy kicsit túl van dimenzionálva. Ok, hogy te így működsz, de hidd el, az emberek többsége nem. Elég sok emberrel csókolóztam eddigi életemben, és a nagy többségüknél alap volt a nyelves csók. A mostani páromnál nem, és furcsálltam is az elején, de rájöttem, hogy őt túlságosan felizgatja, ezért csak akkor van nyelves csók, ha van lehetőség folytatásra. De ő a kivétel, exeim már az első csóknál bevetették a nyelvüket is, nekem ez a természetes.
2015. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a csók része és a hevességtõl függ,hogy akar-e többet a lany vagy csak egy csók. Ha hosszan csókol meg közben még hozzád is bújik akkor valószínüleg nagyon bejössz neki :D

A párommal is nyelves csókot váltunk de egybõl feltûnik neki ha nem csak smacizni akarok :D

18L

2015. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem, ha a nő rögtön tolja át a nyelvét a számba. Többre értékelem az ajkak érintkezését mint a nyelvek harcát.


Szex közbeni csóknál, az más. Ott már jobban helye van a nyelvnek

2015. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!