Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi hozta meg az önbizal...

Nektek mi hozta meg az önbizalmatokat? Önmagatoknak építettétek ki vagy valaki/valami előhozta belőletek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell gyúrni magad.
2016. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

-Lefogytam

-Jobban tanultam

-Probaltam "megdicserni" magam, nem a hibat keresni

-Atmentem egy olyan iskolaba ahol nem piszkaltak

-Szerelmes lettem egy csodalatos fiuba, aki sokat biztatott.

2016. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Én még nem haltam meg, úgyhogy addig nem is lesz önbizalmam. :D
2016. jan. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A tanulásom eredménye...bebizonyítottam magamnak, hogy mégsem vagyok olyan béna, mint a szüleim gondolják :)

van egy bátyám és mindent rábíztak, mert "én nem tudom megcsinálni", ritkán kaptam feladatot akkor meg nem mondták el mit hogyan csak csináljam :D tapasztalat nélkül meg nehéz ugye, azt hitték olyan vagyok mint a tesóm, hogy mindent megcsinálok, csak én ritkán kaptam feladatot és segítséget is...

szóval gyerekkoromtól azt hallgattam, hogy "majd a tesóm megcsinálja, mert én nem tudom"...

14 évesen elkezdtem önállóan foglalkozni programozással elég jó eredményekkel...és maga a sikerélmény hozta meg az önbizalmamat...


22F

2016. jan. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező Te férfi vagy nő vagy?
2016. jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam személyiségfejlesztő könyveket, sportoltam, tanultam és akkor is csináltam, amit akartam, ha sokan le akartak húzni a szintjükre. Egy idő után az önbizalom növekedése egy öngerjesztő folyamat lesz, csak az elején nehéz.
2016. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fél üveg pálinka vagy vodka. De az rendszeresen.
2016. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!