Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről a képről?

Mi a véleményetek erről a képről?

Figyelt kérdés

[link]



Én is lány vagyok, nem dohányzom, de egyetemen a csoporttársaim többsége igen. Úgy látom, hogy néhány lánnyak jól áll a kezében...

Lehet ettől kevésbé vonzó egy lány?


2016. jan. 15. 19:48
 1/10 anonim válasza:

Engem is zavarna, ha dohányozna a lány, lévén én sem teszem, sőt utálom. Sokkal kevésbé lesz számomra vonzó.

23/f

2016. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)


Én is elgondolkodtam rajta, hogy levesz-e a fiú "értékéből" a dohányzás nálam és arra jutottam, hogy a napi 2-nél több szál már zavarna. :D

2016. jan. 15. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor kevésbé vonzó, amikor a lehelletét megérzi az ember.
2016. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a baj a cigivel, a társaság miatt kezded el szívni, meg mert divat, már lassan kinéznek, ha te nem. Bulikon külön program 20 percenként kimenni bagózni vagy éppen suliban szünetekben. Persze utána meg már függőség is gond lesz. nem tagadom, hogy biztos van egy társasági szerepe sőt még ismerkedésre is okod adhat, de megéri-e itt az a kérdés...
2016. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
jó mondjuk én alkoholt sem iszom :D első voltam :P
2016. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel a képpel alapvetően két nagy problémám van. Az egyik az, hogy a szájüregi rák az egyik létező legkegyetlenebb és legfájdalmasabb betegség és a dohányzás jelentősen hozzájárul a kialakulásához. A másik, hogy szerintem egy lány az nem tizes vagy hármas, esetleg kettes. Hanem kedves vagy nem kedves, okos vagy buta, szép vagy nem szép, de semmiképpen nem egy szám, ami meghatározza a társadalmi pozícióját. Ilyen nincs, aki tizes az nem jobb mint az egyes és ezért nem szolgája vagy alattvalója a tizesnek, nem parancsolhat neki, nem uralkodhat rajta. Mindenkinek megvannak a pozitív és negatív tulajdonságai és ezeket nem lehet és nem is kell számsorokkal kifejezni, mert nem egyforma robotok vagyunk, akik ugyanolyanok, egy kaptafára készülnek. Mindenki másmilyen és éppen ezért nem lehet senkit sem kategóriákba sorolni. Ha egyetemista vagy, akkor nagyon valószínűnek tartom, hogy tudsz olvasni. Ajánlom számodra Aldous Huxley Szép Új Világ című könyvét.
2016. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyen téren rengeteget változott a világ, más a megítélése a ciginek, mint 25 évvel ezelőtt.

Sokkal cikibb, sokkal lenézettebb, gusztustalan, és primitív szokásnak tartják elég sokan. (végül is, ha önmagában a dohányzás folyamatát, és okát nézzük, tényleg gusztustalan, és primitív)


Ilyen pontozásokat én magam nem szoktam csinálni, de ha kell, nyilván tudok osztályozni valakit, és ha nem is 10-ből 3-mas lesz, de hogy mínusz 3 pont, az biztos!

2016. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetemben többszörösen igaz.

Egyetemen többször előfordult, hogy megfigyeltem egy lányt, aki valamiért kitűnt a többi közül, mindíg odavonzotta a tekintetem, vagy tudtam róla hogy rohadt jó tanulmányi eredményei vannak.

Egytől egyig véletlen megláttam mindet cigizni, onnantól nem tudok mit tenni, random cigics pcsának tartom, akármi van mögötte. Rá se nézek, nem érdekel onnantól valahogy.

2016. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a kép igaz.

A cigi egyike a valaha volt leggázabb, legkizsákmányolóbb dolgoknak.

2016. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Képzeld el ezt a szitut. Találkoztok a pároddal egy parkban, köszönsz neki, megcsókolod és bele megy az arcába az a büdös cigi szag. Összesítve igen, kevésbé lesz vonzóbb tőle.
2016. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!