Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a tulajdonságok,...

Mik azok a tulajdonságok, amik ellenszenvessé tehetik az embert mások szemében?

Figyelt kérdés
Amik miatt elfordulhatnak az embertől mások
2016. jan. 16. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nárcisztikus személyiség,egoizmus,nagyképűség,feltűnésiviszketegség,gorombaság,bunkóskodás,flegmatikus személyiség,megbízhatatlanság(titkok szétfecsegése,kavarások)


És ezt még bőven lehetne bővíteni.Hírtelen ennyi jutott az eszembe.

2016. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
flegmaság, nagyképűség,hazudozás,felszínesség,megbízhatatlanság,bunkóság.
2016. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedveskedés (nem összekeverendő a kedvességgel).
2016. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Szemkontaktust kerülés - van egy-két ilyen ismerősöm, és ez felettébb zavaró beszélgetés közben.

Érdektelenség - amikor bármit mondasz, csak egy "aha" a reakció, de a saját dolgait meg órákon át ecseteli neked.

Kellemetlen szájszag - ez egy nagyon erős benyomást kelt az emberről.

Szobanövénység - amikor az ember látványosan csak azért van társaságban, hogy ne egyedül legyen. Csak úgy van, néz ki a fejéből, de nem szól senkihez, nem csatlakozik sose a társalgáshoz csak passzívan hallgat. Ha mindezek felett még az alkoholodat is megissza, na az ilyen személy szörnyen nemkívánatos.

Tolakodó - aki első ismerkedéskor elmondja az összes személyes meglátását, traktál folyamatosan számodra érdektelen, vagy kényelmetlen dolgokkal, ami után azt várja, hogy te is oszd meg vele minden gondolatodat, titkodat, bízz meg benne maximálisan.

A testi kontaktus függő - aki nem bírja ki, hogy ne paskolgasson, simogasson, karoljon át "csak úgy spontán", még ha azonos nemű is veled. Ez a tulajdonság gyakran együtt jár a tolakodással is.

Meg hát volt egy cimbim, aki összef*sta a fürdőkádamat, ez is kicsit ellenszenves tulajdonság, azóta nem is nagyon bratyizunk.

2016. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az eddigieket vegyük úgy hogy én is leírtam mert igazak.


nekem pl nagyon fontos a szóbeli kommunikáció, így engem zavar az is ha valaki lassan beszél, vagy nagyon sokat ő-zik, túl halkan vagy hangosan beszél. ilyen emberekkel igyekszem inkább nem szóba keveredni mert idegesít..

2016. jan. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!