Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti meddig vagytok fel este?...

Ti meddig vagytok fel este? És miért vagytok fel olyan sokáig? Mi fontos dolgotok van? Milyen életstílust éltek?

Figyelt kérdés
Este sokáig felvagytok aztán másnap mint egy tápos csirke alig bírtok magatokhoz térni, vagy este nincs baglyozás és korán lefekszetek aztán ébredtek a tyukokkal? Vagy csak hétvégén ritkán vagytok fel sokáig? És az életstílus jó így nektek? Vagy jó lenne változtatni rajta? Van gyereketek? Ha igen mennyi idősek? Kort nemet ti is írjatok!
2016. jan. 18. 00:22
 1/6 anonim válasza:

Akkor vagyok fent sokáig, amikor rágörcsölök a következő napra, mert valami új vár rám, és nem akarom még, hogy itt legyen. Ilyen nálam pl egy vizsga egyetemen, vagy holnap pl egy új munkahely ahol ideiglenesen dolgozom...


26F

2016. jan. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában korán fekszem. És imádok kooorán kelni. De mivel van egy nagyon közel álló ember hozzám és ielyenkor ér r, fent tart. Szóval mostmég fent vagyok..
2016. jan. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Éjszakai műszak miatt, kor nem
2016. jan. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyan így mint te. 2ig fent vagyok valahogy így szoktam meg aztán 7kor kelek. Kevés ez az alvás de nem tudok aludni. Nappal álmos vagyok állva elaludnék éjjel meg semmi.

Teákat néztem alvásra cickafarkfű, citromfű ilyenek kipróbálom.

20f 0gyerek

2016. jan. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Éjfélig szoktam fennt lenni, másnap nehezen kelek. Nagyon szeretnék változtatni és korán kelni, de nehéz.

Elég kötetlen munkaidőben dolgozom, de így is mikor hazaérek akkor takarítok, főzök, ellátom a háziállataimat stb...így utána jól esik netezni, filmezni, párommal tölteni az időt és hirtelen éjfél lesz.


Igyekszem korábban kelni, mostanában sikerül, de akkor is készőn alszom el.

2016. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában hajnal fél 2-kor alszok el, másnap 10-11 körül kelek. Ez legtöbbször így van, ha nem kell suliba mennem, vagy ha befejeződik számomra a vizsgaidőszak (mint pl. most), szóval többnyire vegetálok. Éjfél előtt képtelen vagyok elaludni és az év 365 napján hullafáradt és emiatt csont és bőr vagyok (étvágyam is ritkán van). Biztos nagyon káros, mert sztem a szoc. életemre is hatással van (soha nem volt csajom), de már megszoktam és nem tudok változtatni rajta.
2016. jan. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!