Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnak egyes nők heti,...

Hogy tudnak egyes nők heti, napi szinten vásárolni?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok, épp ezért nem értem.

Nem is a pénz, hiszen lehet venni táskát 12 000Ft-ért, meg 1,2 000 000Ft-ért is, tehát csillagászati összegeket elverni nem művészet.

Viszont mit lehet naponta, hetente venni?

Kozmetikumot aligha, hiszen pl a hajápolók (megint magamból kiindulva) minimum 3 hónapig kitartanak. Testápolók, arcápolók ugyanez. Sminket megint csak nem, mivel az még tovább.

Marad a ruha. De ki az, akinek annyi ruhára van szüksége, hogy hetente több alkalommal vegyen minimum egy új darabot?

Szóval akkor mi?


2016. jan. 18. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

Van egy új módi Financial Domination!

Csinos nővel megy vásárolni a sub hajlamú pasi és fizet mindent és utána pincsiként megy a nő után, viszi a pakkokat,a nő meg flegmán,büszkén mutogatja miket akar!

2016. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy időszak, amikor minden pénteken mentem vásárolni, ez volt a jutalmam a munka után. Mindig vettem egy-egy darabot.

Akkor rengeteget jártam bulizni, programokra, társaságba, és jó volt, hogy mindig van mit felvennem. Jó cuccaim vannak, nem kell gondolkodni, hogy jaj mibe fogok menni.

Aztán valahogy leszoktam erről, már kevesebbet jártam el, sok ruhám volt, ami egyszer sem volt rajtam, csak álltak a szekrényben.

Most visszagondolva már nem értem, hogy tudtam minden héten vásárolni :D De akkor tök természetes volt.

2016. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Méretváltás, új (dresscode-os) munkahely pl indokolttá teheti. Nekem is volt olyan időszakom, amikor minden héten vettem valamit. Heti egy valami amúgy nem sok, ha veszek egy tusfürdőt vagy sampont, minimum négyen használjuk, hamar elfogy; hajbalzsamból meg extrém sokat használok (igaz a legolcsóbbat veszem :) ). Sminkcuccok közül egy csomó kibontástól számítva 3-6 hónapig jó csak (hiába nem fogy el), és igaz hogy egy terméket csak félévente egyszer veszel, de ha valaki tízfélét használ, az már fél év alatt 10, ha valaki lakkozza a körmét az rögtön mégegyszer ennyi :). Ha esetleg valaki még nem találta meg a számára ideális arcápoló termékeket, szintén többet vesz, nem használja el a régit. A harisnyanadrág fogyóeszköz, bugyi/zokni szintén évente 1-2x cserére szorul, plusz egyéb dolgok is vannak: tampon, betét, borotva, ajakápoló, fogselyem stb, bár nem tudom ezeket ide számolod-e. Meg én mondjuk van hogy elmegyek vásárolni, de nem is veszek semmit.
2016. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én úgy gondolom nem szép dolog más pénztárcájában kutakodni. amíg neki jó, vagy annak aki fizet helyette, addig nincs vele semmi gond.

nyilván én is feleslegesnek tartom, hogyha valakinek a szekrényében cimkésen állnak a ruhák halmokban, mert többet vásárol, mint amennyit ténylegesen hord.vagy amikor megvesz csomó kozmetikumot, de van amit ki se próbál sose. ez mind felesleges és pazarlás. de ettől még nincs jogom beszólni senkinek.

amúgy egy időben én a körömlakkokat gyűjtöttem. szinte minden héten vettem újat. na volt amit ki se próbáltam végül. egy idő után (Vagy 100 lakknál) rájöttem, hogy semmi értelme újakat vennem hiszen ott a sok régi.. úgyhogy azóta eltelt kb 5 év, még mindig a régen megvett lakkjaimat "fogyasztom".

mégegyszer nem tervezek így felhalmozni valakit, de hát előfordul, hogy meglódul az emberrel a lóláb.:)

igazából azért is dolgozok, hogy tudjak venni magamnak néha pár extrább dolgot, amire vágyok. de nyilván nem vásárolgatok minden nap.

én kb havi 4-5 ezerért rendelek kozmetikumokat(bioboltokból az ekcémám miatt). ruhákat meg évente kb 2-3x szoktam venni, akkor alkalmanként olyan 10-20 ezer értékben.

nekem ez így megfelel, de nem ítelem el azokat se, akik sokszorosát elköltik akár naponta. ő dolguk:)

2016. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem lényeg, hogy nem érted, nem is kell értened, mert ezek a nők nem azért vásárolnak, hogy neked logikusnak tűnjön. Mindenki arra költi a pénzét, amire akarja, ez nem olyasmi, mint az algebra, hogy mindenáron meg kell érteni. Engedd el.
2016. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zgyzgy ***** válasza:
A nők napi 24 órában képesek vásárolni, tök mindegy, hogy mit.
2016. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!