Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az iskolában miért bántják a...

Az iskolában miért bántják a náluk gyengébb embereket?

Figyelt kérdés
az osztálytársaknak miért okoz az örömet , hogy egy gyengét bánthatnak ? Inkább össze kéne tartaniuk és megvédeni őt .

2016. jan. 19. 09:47
 1/9 anonim válasza:
100%
Mindenhol bántják azt aki gyenge, még az állatok között is. Sajnálatos de ez van.
2016. jan. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak az iskolában bántják a gyerekeket! Az erőszakos tetvek mindenütt bántják, kihasználják a kisebbet, gyengébbet, butábbat.

Csak nézz szét az országban.

2016. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért a gyengébbet bántják, mert az erősebbet nem tudják megverni...
2016. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Mert gyengék, és ettől erősebbnek érzik magukat.

Nem tudják, hogy önmagukat kéne legyőzniük.


Majd szépen kikerülnek az iskolából, és egy idő után, miután rájönnek, hogy mindig lesz náluk erősebb, nem lehet mindenkit megverni (fizikailag/érzelmileg vagy mentálisan lealázni), ők is rá fognak jönni erre.


Ha Te vagy az áldozat, őszinte részvétem, és ne utáld meg őket érte. Legyél Te erősebb!

2016. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szabó tomika válasza:
a tanárunk pontosan ezt mondja én egyébként nem értek egyet vele egyet tuti nem gyengébb csak köcsög
2016. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért hogy ne vegyék mások észre a bántalmazó gyengeségét, így inkább másokat bántanak hogy arra terelődjön a figyelem :)

És mert azt gondolják hogy azzal ők lesznek menők, pedig csak max az ő hülye baráti körébe lesz menőbb :) Nem baj, éljenek is abba a tudatba hogy ők az osztály királyai és másokra figyeljenek maguk helyett, MEGÉRDEMLIK ;)

2016. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
"Egy gyenge embert semmi sem bátorít jobban mint egy másik ember gyengesége."
2016. jan. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 takimann válasza:

A gyermekkori agressziónak jó néhány oka van, de a legfőbb a személyiség fejletlensége, és a családi környezet.

Tekinthető egyfajta állati viselkedésnek, de védekezésnek is az érthetetlen világgal szemben.

Anno én is azt hittem, hogy az agresszívaknak jó.

Ma már tudom, hogy hatalmas nagy csapdába estek.

Ezt a csábító utat választva sosem lett belőlük igazán ember.

2016. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt szokták bántani, aki nem képes kiállni magáért, és vállalja az áldozat szerepet. Nem kell eltűrni az ilyesmit, ha nem is tudod, legalább próbáld megvédeni magad, akkor egy idő után leszoknak róla.
2016. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!