Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Őszintén: csúfoltátok, bántott...

Őszintén: csúfoltátok, bántottátok vagy megaláztátok gyengébb társaitokat az iskolában?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi volt az oka, és megbántátok-e később? Mi lett azokkal a gyerekekkel, akik végigszenvedték emiatt a kamaszéveket?
2013. febr. 1. 11:14
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Általában azért, ha nem úgy teljesített, ahogy a többi gyerek. Ezek a gyerekek általában ki is buktak az osztályból és mind gyengébb suliba kényszerültek. Azt nem tudom, hogy most felnőttként mi lett velük... A többség elvégzett egy szakmát és vagy dolgozik vagy nem. Az, hogy lelkiekben mi zajlott le bennük akkor, az tőlük kellene megkérdezni.
2013. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem tettem ilyet. Engem viszont bántottak gyerekként az osztálytársaim.
2013. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
90%

Én a másik oldalon álltam, csúfoltak bántottak, lelkileg és akartak fizikailag is...

Mert nem voltam olyan divatmajom mint ők,sem olyan ostoba.


Nos nekem most jó munkahelyem van, rendezett párkapcsolatom, jól élek

ők? elváltak általában 2-3 gyerkőccel és nyomorognak, vagy bekerültek a süllyesztőbe.


Én megedződtem megtanultam hogy csak magamra számíthatok, ők meg azt hitték hogy csordaszellemmel és sminkkel mindent el lehet érni az életben... tévedtek :D

2013. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim válasza:
100%

Igen.

Nem tudom miért tettem, mindig is harcolni akartam valakivel. Sokszor bántottam lelkileg és fizikailag másokat, néha még lányokat is. Igaz utoljára lányt kb 10 évesen ütöttem meg de azt tényleg megérdemelte. Még végzős koromban is előfordult, hogy néha mást csúfoltam.

Szinte mindegyiket megbántam már.

Az egyikkel szinte legjobb haverok lettünk azóta. A másiknak családja van, a harmadik egy igazi szerencsétlen. A többi meg szerintem normálisan él.

2013. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem volt szép dolog. Oka nem volt, nagyon csúnya volt és állandóan okoskodott, különc volt. Kicsit megbántam. Az illető most boldog, szegény még rondább, mint volt, de talált magának párt, igaz idősebb elvált pasit 3 gyerekkel, azokat nevelgeti. Az érettségit nem tudta letenni, így alkalmi melókat vállal. És ami nagyon durva, a mai napig barátkozni akar velem, mintha még mindig a suliban lennénk, pedig már 30 évesek vagyunk...
2013. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Sosem volam olyan tipus, viszont egyszer kerultem a masik oldalra13 evesen, de nem emiatt nem csufolodtam kesobb sem. Nagyon rossz, a mai napig faj, es nehezen kepek tul, pedigagyban tudom,hogy mar nem all fennaz amivel csufolt, meg sem vagyok elegedett azzal a tesreszenmel. ( kesonero voltam, nem kezdett meg noni a melkem ennyi idosen, ez volt a csufolodas targya,ma mar teljesen atlagos, nem kcsi mellem van- 75/C-, megis mindig bajom van vele es nagyon figyelek a melltartovalasztasra..stb, igy 12 ev tavlatabol, es kerulom a talalkozast az illetovel, 11 eve lattam utoljara)

2013. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor olyan mélyen elhiteti saját magával a bántalmazott, hogy ő nyomi, meg kevesebbet ér, hogy későbbre nagyon kihat a személyiségére, stb. ugye panaszkodni nem mer, mert az neki nem jó, ha szól a tanárnak, vagy a szüleinek, sőt lehet hogy rosszabb, meg hát utána évekig hogy tudsz úgy valakivel lenni, hogy az pikkel rád?
2013. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem rémlik, hogy valaha is történt ilyesmi. Illetve engem sem nagyon bántottak. Azt tudtom, hogy a vezetéknevemből adódóan volt egy két gúnynevem, de valahogy nem maradt meg benne ez fájó emlékként, szerintem már kiskoromban sem vettem ezt magamra.
2013. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

engem zavart mindig, ha ilyen volt az osztályban ... valahogyan nem tudtam felfogni, hogy ez miért okoz élvezetet a bántónak


gimiből emlékszem ilyen osztálytársamra (fiú) aki ma fogorvos németországban, akik bántották azok ma nem a sikeres életet élik :)

2013. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
* bocs a hibakert....remelem ertheto azert, bena vagyok erintokepernyon....
2013. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!