Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lenne egy ezer éves...

Milyen lenne egy ezer éves ember személyisége?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég depressziós lenne, mert mindenkit túlélt, akit fiatal korában ismert, ráadásul annyit változott a világ ezalatt, hogy azt már nehéz lehet feldolgozni... lehet, hogy bele is őrülne...
2016. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Belehalna a halhatatlanságba
2016. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A változáshoz szerintem azért simán alkalmazkodni tudna...viszont igen, érzelmileg sebzett lenne.


Ha teszem azt fel ugyanolyan szelektív lenne a memóriája mint a miénk, akkor sokkal okosabb se lenne nálunk. Egyrészt elfelejti a tanultakat, másrészt sok szempontból meghaladja majd a tudomány. Letesz egy doktorit 1900-ban, húsz-harminc év múlva kezdheti elölről.

2016. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem baromi okos és bölcs lenne. rengeteg ideje volt mindent kipróbálni és tanulni tapasztalatot szerezni, látta mi miből fejlődött kis ,látta a valódi történelmet,nem könyvből ferdítve tanulta.

És baromi gazdag is lenne mert kihasználhatná azt hogy nem fog meghalni nem számít az idő.

2016. jan. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg elfelejtené a legelső barátait rokonait. Történelemből nem biztos , hogy jó lenne mert az ember nem mindig ott van ahol csinálják a történelmet viszont az átlag emberek életéről biztos sokat tudna.
2016. jan. 24. 17:51
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon nyugodt és derűs lenne. :) értené az összefüggéseket a világban és már nem félne semmitől. lehet, hogy az emberi kapcsolatokat tényleg kicsit lazábban venné már - elvégre minden létező embertípussal találkozhatott már, ismeri az embereket. Képzeljétek csak, egy ember, aki soha semmiért nem aggódik és felfoghatatlanul sokat tud... olyan jelleműnek képzelném el, mint amilyennek Istent képzelik. Elvégre a százéves emberek is inkább nyugodtak és derűsek :)
2016. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!