Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az azonos nemű ikreknek a...

Az azonos nemű ikreknek a személyisége mennyire lehet különböző?

Figyelt kérdés
olyan emberek véleményére lennék kíváncsi kiknek azonos nemű iker testvérük van.

2014. aug. 18. 21:08
 1/6 anonim válasza:
Én és az ikertesóm 16 évesek vagyunk, mindketten lányok. :) Egypetéjű ikrek vagyunk, de a tesómat valljuk idősebbnek. :) Egyébként ő sokkal energikusabb, forrófejűbb. De az alapvető dolgok megegyeznek, bár a zenei ízlésünk kicsit eltér. De mindig nagyon megértjük egymást, mert hasonlóan reagálunk a legtöbb dologra.
2014. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elegge. Bar nekem nincs ikertestverem, de nagyon jo baratomnak igen es elegge kulonbozoek a testverevel.
2014. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon, főleg ha kétpetéjűek.


Nincs ikertestvérem, de három fiú-fiú ikerpárt is ismerek. Ahogy észrevettem náluk, más a temperamentumuk, az egyik nyugodtabb, szófogadóbb, míg a másik vadabb és a tanulmányaikban is meglátszik a különbség. Ez az eset áll fent két párosnál. A harmadik esetben közelebbi a személyiségük, hasonlóak az iskolai eredményeik is, de az egyik fél itt is nyitottabb mint a másik és eltér az is, hogy mi motiválja őket.

2014. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egypetéjű fiaim vannak. A személyiségük nagyon más! Abban hasonlóak, hogy mindketten nagyon aktívak, mozgékonyak, vadócok.
2014. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Két volt osztálytársam ikertestvérek. A közös bennük, hogy mindkettő butácska. De egyébként nagyon különböznek: az egyik szerethető, nyugodt, kiszámítható, és jóindulatú, a másik mindenkit lenéz, és azt hiszi, az mi generációnkkal kezdődött a világ.
2014. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dorcsi,Dorci, Dorka válasza:
Hello! nekem van egy egypetéjű ikertestvérem! 12 éves lányok vagyunk! nekünk az érdeklődésünk nagyából egyező, személyiségünk is, de az nem teljesen... mindig váltjuk egymást egyszer az egyikünk ilyen máskor meg a másikunk olyan :DD egyépként teljesen ugyanúgy nézünk ki! és talán próbálunk egy kicsit különbözni a másiktól!... De persze amúgy sincsen két egyforma ember, még akkor se ha ikrek! :)) én ennyit tudok hozzáfűzni! jah és mellesleg én vagyok az idősebb 2 és fél percel.. de mi nem szoktuk ezt mondogatni meg nincs olyan hogy te most akkor a nővérem vagy te meg a hugom... ,, nem mi csak tesók,ikertesók vagyunk egymásnak... vagy ha esetleg beszélünk a másikról akkor néha mondjuk hogy nővér vagy hugi, de teljesen attól függetlenül hogy most ki született hamarabb! :)) hátt ennyi remélem tudtam segíteni
2014. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!