Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Discokban tényleg nem lehet...

Yoshimitcu kérdése:

Discokban tényleg nem lehet komoly kapcsolatot találni csak pénzre menő konzumhölgyeket?

Figyelt kérdés
Discoban még egy komoly kapcsolatot se találtam, max egy éjszakást. Hol lehet komoly barátnőt találni aki nem a pénzre megy? (Csóró vagyok, 100 e körül keresek, kisvárosban lakom, kinézetemmel szerintem nincs nagy baj, 180/75 kg vok.) Öltözködni nem öltözök túl divatosan, nem szeretek sokat ruhára költeni, meg nemis nagyon van miből. Egy ezer éves golf 2 vel járok.Ameddig nem keresek 3-4-5 kilót havonta, nincs új kocsi, BMW meg ilyenek, esélyem sincs hogy egy valahogy kinéző lány megálljon mellettem? 26 éves vok férfi.................
2016. jan. 25. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pff velem meg az összes discos csaj csak komoly kapcsolatot akar... én csak dugni megyek diszkóba
2016. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Disco nemjó.

Munkahely, bármilyen tanfolyam, iskola, ezoterikus összejövetelek, kirándulások.


Vidéken nem tudom milyenek a viszonyok (miért gondoolom, hogy ott vagy?! elnézést érte, nem bántás, ja írtad is), Budapesten több lehetőség is van, ad abszurdum,


interneten (de az is problémás: van aki a lovagot várja fehér lovon, van aki meg a maradék, fénykép alapján döntenek mielőtt bármi esélyed lenne, illetve az nyer, aki gyakran van on-line). De néha az internetes társkeresők szerveznek bulikat, na ott van esély, jobbak a lehetőséget, mintegy kettesben randin, vagy egy teljesen hétköznapi bulin (ami lényegében disco).


Még azt is javasolnám, hogy legyél nyitott, ne csak a nádszálvékony modellekre nézz rá, ugyanakkor ne erőltesd bele magad túl nagy kompromisszumba se.

2016. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A feleségemet egy vidéki diszkóban ismertem meg 22 éve. Másnap már kerestem, két hét múlva már náluk laktam, azóta is boldogan élünk, de már saját házban.
2016. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

22 év alatt sokat változott a világ, ma már a diszkókba a gőzt kiadni járnak. Még azt se mondanám, hogy sok nőt a pénzes pasi érdekli, hanem max. egy éjszakás kapcsolat, nem akarnak semmi komolyat, csak tombolni egyet, kiszakadni addig a hétköznapokból, meg persze jól beb*szni. Sok embert ismerek, akik összejöttek ott, de nem volt tartós kapcsolat sosem és nem a pénz volt a gond.


Komoly kapcsolatot ne a diszkóban keress, járj el, mászkálj a városban és ismerkedj, biztosan idővel összefog jönni egy barátnő.

2016. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem a disco sosem volt a kimondottan a komoly kapcsolatok születésének színtere... inkább kavarások vagy ismerkedések jellemzők ott
2016. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!