Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minek vesznek sokan komoly...

Minek vesznek sokan komoly hangtechnikát, mélynyomót a KOCSIJUKBA? Hogy lehet abban vezetés közben élvezni, hogy úgy remeg a basszus, hogy szét esik alólad a kocsi?

Figyelt kérdés

Nem okoskodni akarok, az Ő autójuk, de nem értem. Azt értem, hogy szeretik a hangos zenét. Azt is értem, hogy szeretik a jó mély basszust. De azt nem értem, hogy ezt hogy lehet vezetés közben élvezni!


Ha jön egy mentő, vagy bármi vasút, akármi amit jó lenne hallani, azt hogy hallják meg, ha annyira hangos a zene, hogy 3 utcával arrébb hallom, hogy jön haza a srác?

Szerintem rátolatnának valakire, és meg se hallanák a sikítást, ordítást, simán elhajtanának, mit se tudva, ha nem érzik hogy rámentek valakire, és a tükörb se néznek bele!


Múltkor mellém állt egy ilyen kemény basszusos autó, ami a csomagtartóba krumpli helyett mélynyomó van. Hát mit ne mondjak? Feléhúzott ablakkal+ az ő felhúzott ablakával és éreztem, hopgy az én autómba remeg a kormány a basszus ütemtől.

Most ebben mi az élvezet?


u.i. nem irigykedés! :P



2014. jan. 4. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
De pedig ez irigykedés a más dolgával törődés.
2014. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Bontsuk ketté a kérdést.

Melyik autóval kellemesebb magyar autópályán egyenletes 130 km/óra sebességgel: régi keleti kétütemű motorral szerelt autóval, vagy full extrás, 300 lóerős sportkocsival. (Nem belekötni a számokba!)


Ugyanez a hangrendszerrel. Egyszerű gyári rádió és nagszóró ugyanazon a hangerőn gyengébb hangot produkál, mint a minőségi hifi. Nem mindenki bömbölteti a cuccot.


A mentő és egyebek: tilos lenne olyan hangerőn hallgatni a zenét, amelyet mások is hallhatnak (zavarás), s a figyelmet sem vonhatja el a vezetéstől a hangrendszer.

2014. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Azt elfelejtetted írni,hogy még ráadásul jobbra 45 fokba bedőlve vezetnek,mert gerincferdülésük van,és valószínűleg nagyothallók ugye.

Nem lehet,hogy inkább irritálnak téged az ilyen k.csögök?

2014. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Azért, hogy elnyomja az ordító kipuffogó hangját.
2014. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Beviz Elek ***** válasza:
50%

Zene mellett is hallani a mentöt.


Azért vesszük mert tetszik. Mint a sportkipufogó. Ezt nem lehet elmagyarázni, ki kell próbálni!

2014. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És persze nem vagyunk egyformák sem. Mint látod, van akinek tetszik és van akinek nem. Én sem szeretek olyan kocsiban ülni, amiben 140 decibellel szól a zene és 170 decibelt nyom a kipufogó. ha másnak ez jön be, hát egészségére:D
2014. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Normális, komoly autóban még sohasem hallottad,

mert ott nem kell villogni.


Általában az olcsó szutykokba tesznek ilyen sz@ rokat bele a panelgyerekek.

Azután már sem a szervízre, sem a tankolásra nem marad zseton...

2014. jan. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mert mindenkinek van rossz szokása. Nekem is ez az egyik, és szeretem hogyha szépen hangosan szól a zene mert én igy szeretem. Ennyi a lényeg. Valaki otthon bömbölteti a zenét, én a kocsiba szeretem.
2014. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy te mit szeretsz, de szabálytalan, balesetveszélyes.
2014. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én most jogsizok, hamarosan forgalmi vizsga, de már én is vettem erősítőt és mélyládát is a kocsiba, mert egyszerűen ÉLVEZEM!

Mert energiával tölt fel, ha hangosan szól a zene. A fülembe is mindig üvölt, így lazulok el és adom ki a feszkót. Pedig lány vagyok :-)

2015. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!