Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok nemet mondani...

Miért nem tudok nemet mondani és hogy tanuljam meg?

Figyelt kérdés
Most fogok elvégezni egy olyan szakot, amit soha nem is akartam. Nem tudom, mit kezdjek a jövőmmel. Úgy érzem, nincs beleszólásom. Nem merem pl. otthagyni a szakot. De sok ilyen dolog van még, amit mintegy akaratom ellenére csinálok.
2016. jan. 27. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyenge jellem vagy.Végy erőt magadon és merd azt tenni amit Te akarsz!
2016. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a világ ilyen egyszerűen leírható. Azt gondolom, hogy pl. sokkal inkább a szüleimhez való viszonyomban keresendő az ok. Nem ilyennek születtem ugyanis, csak mintha lenne bennem valami hajlam arra, hogy mindenáron meg akarjak felelni nekik.
2016. jan. 27. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj ki egy családállítást.Nagyon hatékony pszichoterápiás módszer ami ilyen jellegű problémákon dolgozik.Nekem bevált+komoly élmény ahol sokat tanulhatsz!
2016. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az milyen? Kellenek hozzá a szüleim?
2016. jan. 27. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Szüleiddel élsz? Mert akkor költözéssel sok minden megoldható. A leírtakból arra tippelek hogy a szüleid tipikus irányító emberek, akiket nem az érdekel hogy te mit akarsz, csak magukra gondolnak. De ezzel a te életed teszik tönkre, minél előbb távolodj el tőlük. Nem teljesen, csak hogy ne tudjanak beleszólni az életedbe.
2016. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kellenek csak Te.Én Miskolcra járok ott a legjobb szerintem de akad szerte az országban.
2016. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!