Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek van mondani valótok?

Nektek van mondani valótok?

Figyelt kérdés

Gondolkodás nélkül beszélgettek, ha beszélgetni kell? Csak úgy le szoktatok szólítani valakit? Nincsen olyan félelem bennetek, hogy ha megszólaltok, talán nem is lesz a másik ember számára érdekes az amit mondani akartok?

Én mindég félek ettől és ezért nem szeretek beszélgetni. Ha mondani akarok valami vicceset, inkább nem szólalok meg, mert félek, attól, hogy nem fognak nevetni a viccen, csak engem fognak kiröhögni, vagy azt gondolják magukban, hogy milyen hülye vagyok.



2015. dec. 5. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem szerencsere ilyen soha sem volt, illetve de, kb 1 evig, amikor egy olyan orszagba mentem lakni, amelynek a nyelvet egyaltalan nem beszeltem. mostmar eljutottam oda, hogy tudok is es onbizalmam is van hozza, hogy megszolaljak. na szoval, itt ebben az orszagban az elejen zavart, hogy nagyon lassan tudok reagalni a nyelvtudas hianya miatt, es mikor mar beszeltem is jobban, akkor is feltem meg ettol, hogy nem lesz erdekes /vicces a hozzaszolasom.

mostmar nincs iylen :)

2015. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Senki nem lehet mindenkivel egy hullám hosszon. Persze, lehet hogy lesz valaki aki kinevet, és? Azzal nem kell tovább barátkozni. Aki meg majd viccesnek, és jó fejnek tart, azt pedig nem fogod megismerni, ha nem is adsz rá lehetőséget. Ha muszáj beszélgetnem, akkor beszélgetek, de ha nem, akkor kerülöm. Nincs igényem rá, hogy idegenekkel beszélegessek.
2015. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amikor még voltak igazi jó barátaim, akkor én sem féltem, hogy hülyeségeket mondok. Sokszor meséltem viccet és csak egyszer volt olyan, hogy elképedve szólalt meg az egyik haverom, hogy vaó, el tudtál mesélni egy jó viccet! Akkor is össze vissza kevertem mindent, aztán a végén azon röhögtünk, hogy én hogy röhögök, szóval akkor mókás volt, csak már nincsenek barátaim.

Köszi a válaszokat.

2015. dec. 5. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintha én lennék...tehát igen.Félek én is mostmár ettől,mivel meg is jártam a felsorolt példáiddal.Legalább most már tudom,hogy az én részemről bizony érdemes néha hallgatni.A te részedről viszont megérné ha próbákoznál :) Ha csak félsz de még megse történt semmi,akkor fölösleges festegetni az ördögöt. :)
2015. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy nem történt meg, de azt se hogy igen, mert nem tudom. Kicsit bennem van az, hogy bemesélem magamnak, de nagyobb részt úgy gondolom, hogy jól gondolom. Megint össze vissza beszélek.

Szóval, a munkatársammal beszélgettem és párszor volt olyan, hogy azt vettem észre nem figyel rám és láttam az arckifejezésén: "ez hülye". Még nem röhögtek ki feltűnően, de sokszor már megunták a dumám, úgy gondolom.

2015. dec. 5. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!