Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok féltékeny a...

Miért vagyok féltékeny a barátnőimre? És hogy ne legyek?

Figyelt kérdés

Leszögezném, nekem megvan mindenem amire tényleg vágyok. Normális barátom, normális barátnőim, normális családom, jól tanulok a suliban, az emberek többnyire kedvelnek, ráadásul percek alatt kötök barátságokat, még jól is nézek ki, és ezt nem úgy mondom, azzal a nagyképűséggel, ráadásul baromi magas vagyok még ahhoz képedt vékony is, sőt van sajátos stílusom amit ők nem mondhatnak el magukról. És ezzel nem elítélem őket. Imádom őket. De mégis. Egy ideje velük többet foglalkoznak. Őket dobálják hóval. Dobálták, már nem. Nincs hó :D De akkor is, őket körülveszik, engem eltűrnek a többiek. Meg velük foglalkoznak rendesen. Én meg ott állok egész szünetben (szinte) egyedül. A kérdés: miért ilyen fontos ez nekem??? Én nem akarom.

14/l


2016. jan. 30. 21:57
 1/1 anonim válasza:
Ne legyél mar ilyen éretlen. Most komolyan,arra irigykedsz, hogy a baratnőidet megdobálták hóval? Ne viccelj már kérlek, annyira mégsem lehetsz tökéletes,mint ahogy leírtad,ha ezen problémázol...
2016. jan. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!