Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Két gyerek múltkor bekopogott...

Két gyerek múltkor bekopogott az ablakon, mikor odamentem elfutottak. (? )

Figyelt kérdés

Van egy pasas is aki erre jár, és nézelődik, amikor odamegyek az ablakhoz akkor az is elsiet. Ilyet miért csinálnak az emberek? Mégcsak szólni se tudok nekik, mert mire odaérek addigra elsietnek, elfutnak. És egyáltalán az ilyenek minek ólálkodnak mindig az én ablakomnál? Amikor le van húzva a redőny és a szobában vagyok, akkor is mindig valamit hallok az ablaknál. Először azt hittem csak beképzelem, amíg nem láttam meg őket.

Ha van valami ötletetek, esetleg tapasztaltatok már hasonlót, akkor írjatok.


2016. jan. 31. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
unatkoznak XD
2016. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eltévedhetett , szimatolhat , a gyerekek meg mókázhatnak ...
2016. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mozgásérzékelős lámpa az ablakod felé, és rögtön eltakarodnak a trollok.
2016. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írj ki egy papírt, hogy ne leskelődjenek. A gyerekek már ettől besz*rnak majd, a felnőttek meg megijednek, hogy nem tartod őket elég udvariasnak, és lebuktak. Írd úgy mintha csak 1 ember csinálná mindig, és mindegyik rettegni fog, hogy róla van szó.
2016. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát mivel ez rendszeres, így szerintem nem tévedhetett el senki. Ennyire érdekes lenne az ablakom? :)

Maximum csak akkor lehet belátni, ha szellőztetek. Kintről megnéztem. Szóval nem lát elvileg senki semmit.

Így akarnak egy kis figyelmet kicsikarni? Mert eddig is csak akkor vettem észre ha beléptem a szobába, és amikor odamentem az ablakhoz, akkor észrevettek és elfutottak. Nem is foglalkoztam ezzel akkor. Most viszont ez már a sokadik eset tőlük.

2016. jan. 31. 17:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt a kiírást szerintem nem vennék komolyan és csak azért is oda mennének, talán még többen is. Sajnos.
2016. jan. 31. 17:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy egy felnőtt is jár ide, ő csak nem így mókázik már annyi idősen. :D
2016. jan. 31. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a fekete szemű gyerekek voltak? Mert akkor vigyázz és be ne engedd őket!
2016. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!