Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki azt mondja hogy pici...

Mindenki azt mondja hogy pici a pocakom. Most vagyok a 31. hétben, és a múltkor mikor dokinál voltam már ott is megjegyezték 2-en hogy nagyon pici a pocakom hol van benne a gyerek!?

Figyelt kérdés
A dokimnak mondtam ő azt mondta a testalkatomhoz normális a hasam nagysága. 155 cm vagyok, és 41 kg-val kezdtem a terhességet. Most tartok 48 kg-nál. Már annyira idegesít hogy akivel találkozok mindenki azt mondja hogy akkorka a hasam mint egy 5 hónapos terhesnek. Most kell majd mennem uh-ra. Remélem nem kisebb a baba emiatt mint kellene. Bár a legutóbbi uh-nál minden mérete a korának megfelelő volt ( de az még a 24. héten volt)! :( Más is volt így?
2012. febr. 20. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, valami bajuk úgyis lesz az embereknek. Anyukám úgy ment szülni, hogy nem hitték el az orvosok!!!, hogy a 9. hónapban van, olyan pici hasa volt :D
2012. febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

NE aggodj, az én terhességem alatt összesen 6 kilót szedtem fel. Utolsó héten mikor mentem NST-re akkor a váróteremben kérdeztem meg egy ismerőst hogy hány hetes terhes, persze visszakérdezett ö is de úgy hogy "milyen kis édes pocakom vam, te úgye kb 6-7 hós lehetsz"

3060 grammal született a fiam.PEdig az UH még nagy babának is mutatta.

Ne aggódj, mindenkinek más a pocakja!

2012. febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha az orvos azt mondta normális akkor mi a gond? most kinek a véleménye is a mérvadó?
2012. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne aggódj, minden rendben van! Barátnőm 2héttel előttem szült túlhordással, és még úgy is látványosan kisebb volt a pocakja az enyémnél, és 3500-al szült.

Ha újra megjegyzi vki, csak mondd azt, h "még szép, h kicsi, hisz nem elefánt nő benne, hanem egy picibaba!". Egyből egyetértenek majd veled, és nem fogják kicsinyelleni már a méretét egyáltalán. :-)

2012. febr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 7 kg-t híztál az nem sok, nincs rajtad háj csak a baba nő. Ez teljesen normális. Nekem is kicsi a hasam másokhoz viszonyítva, de én sem 10 kg hájjal kezdtem(bocs mindenkitől). Ha rendeben vannak a méretek örülj neki, könnyebb mozognod. Nekem a 32.héten jegyezte meg a doki, hogy most már úgy néz ki, mint egy terhes asszony.
2012. febr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy valakinek jobban látszik, valakinek kevésbé. Más a testalkatunk. 39 hetes voltam mikor a kórházban a nővér megkérdezte, hogy huszonhány hetes vagyok :-)

Nálam is csak bámultak, de inkább mindenki megdicsért, hogy milyem jól tartom magam. 3500-tel szültem a 39.héten.

Szóval nyugi :-)

2012. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsi volt a hasam,sokan kérdezték is,hogy hol rejtegettem a kicsit.48kg-mal kezdtem.61kg-aml szültem.170 cm vagyok.Tehát elég vékony voltam.ÉS!!3800 g-mal és 53 cm-rel született a "kis"fiam.Az orvos is mondta,hogy hatalmas baba.Azóta is az.21 hónapos és 14,5 kg.Nincs mit adni a has méretére.Valakinek óriási hasa van és 2kg-os gyereket szül.Bizonyára tele van magzatvízzel,neked meg abból is annyi van,amennyi kell.NE AGGÓDJ!!!:)E.
2012. febr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ellenkezője volt 12 hetesen akkora hasam volt mint egy 24 hetesnek.Mindenki azthitte ikrek.És most hogy elértem a 25.hetet alig nőtt csak formálódott.Ne foglalkozz vele.A baba annyi helyet csinál magának amennyi szükséges!Bőven elfér odabent a kis kuckójába!:)További boldog babavárást!:)
2012. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én az ellenkezője vagyok, óriási a hasam. Mindenki meg akarja magyarázni, hogy hülye vagyok, mert hamarabb szülök, meg a dokim is hülye, hogy nem látja, hogy hamarabb szülök.

Az ultrahang szerint 2 héttel nagyobb a koránál és rám akarják húzni a cukorbajt, pedig minden rendben, csak nagy baba lesz. Összesen híztam idáig 5 kilót, mégis sokkal többnek látszódik és ezt sokan ki is használják, hogy köszörüljék rajtam a nyelvüket.


Hidd el, van akiknek semmi sem jó.

2012. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!