Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire számít a magasság?

Mennyire számít a magasság?

Figyelt kérdés
Nos, a helyzet az, hogy 15 éves leszek áprilisban, és csak 168 centi magas vagyok. Ami csak azért fura mert egy év alatt majdnem minden osztálytársam lehagyott növésben (a fiúkra gondolok) és amikor nyílt napon voltam egy pár gimnáziumban majdnem minden velem egykorú srác vagy 175 magas volt, és kínosan éreztem magamat.:/ Például mennyire vesznek komolyan az emberek ha nem vagy átlag magasságú? Mennyire számít ez akkor ha össze akarok jönni egy lánnyal?

2016. febr. 1. 02:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő...

Nekem inkább a magas pasik jönnek be valamiért, de volt edzőm egy fél fejjel alacsonyabb volt nálam (170 vagyok) és oda voltam érte.:D Bár ehhez hozzájött a kisugárzás is.:)

17/l

2016. febr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos sokat számít párkapcsolat szempontjából. 170 feletti lányoknál nem próbálkoznék a helyedben. De rengeteg alacsony lány van szerencsédre. Más szempontokból nem hiszem, hogy hátrányt jelentene.


Egyébként még bővel nőhetsz, a fiúk még 18-19 éves korukban is tudnak nagy nyúlásokat produkálni.

2016. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még nőhetsz. 15 évesen 170 voltam, én is paráztam a magasságom miatt. 18. szülinapomon még mindig az 185 magas szaladgáló barátaim vállán ülve sörivás volt a partitrükk. Most 23 éves vagyok és kb. 180cm magas.


Ha nem akarsz "biztosra menni" és orvosi vizsgálatot kérni a várható magasságod megállapítása miatt, akkor azt tudom tanácsolni hogy egyél rendesen és egészségesen, sportolj, és rendesen aludd ki magad, ne legyen rendszeres a netezés hajnal fél 3kor.

2016. febr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nem fura majd magasabb leszel még. Egyébként szerintem nem számít. Az én baráti körömből mindenki jóval kisebb nálam és van barátnője is egy párnak, szóval no para.

Amikor 8.-os voltam én voltam a legkisebb az osztályban én álltam a tornasor legvégén, elég hikomat érzés volt. :(

Mostanra már 190 lettem. :D 21/f

2016. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szarj bele :D

Tavaly én is kiírtam egy ugyan ilyen kérdést,én is túlaggódtam,de nincs abban semmi!

Ilyen magas vagy,és kész!

A lányoknak szerintem nem a magasság a legfontosabb!

15/F 171cm

2016. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kocuska ***** válasza:
Én 164 centis kis törpike vagyok (ázsiai létemre xD) de semmi problémám nem volt vele, soha nem éreztem úgy mintha baj lenne. Elején még csúfolgattak emiatt de miután látták hogy én igenis jól érzem magam a bőrömben így abbahagyták. És amúgy csajozás terén sem kell emiatt aggódni :) nekem is van barátnőm így szerintem nem kell emiatt aggódnod :)
2016. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia! Én 170 cm vagyok és 12 éves.. A lányok szemszögükből írok hisz az vagyok. Szerintem számít rgy fiúnál a magasság hiszen az dominál a lányoknál. Személy szerint engem nem izgat,hogy ki milyen magas ( azért sem mert fiatal vagyok oszt' lehet,hogy majd ha idösebb leszek számítani fog! Nem tudom ,nem huszem) Még rengeteget nőhetsz! Nyújts sokat (egyenes lábbal a talajt érintsd meg stb.) Nem nősz tőle sokat,de kb 5 cm-t


Én az ellenkezőjével szenvedek! Nem akarok túl magas lenni. De meg van rá az okom! (Papám kb 30 évesen : 210 cm volt. És hát úgymknd senki sem alacsony a családban)


12/L Bocsi a helyesírási hibákért! :)

2016. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Számít nekem
2016. ápr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!