Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen ember az...

Szerintetek milyen ember az aki saját magára tetováltatja a keresztnevét?

Figyelt kérdés
szerintem egy önimádó ego majom

2016. febr. 1. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Neves :)
2016. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Feledékeny 😅
2016. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vicces, nekem bejön, mert senkin nem láttam ilyet. Neves nyakláncot is hordanak, akkor miért ne tetováltathatná magára? Mondjuk én nem csinálnám meg, de vicces.
2016. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
persze hogy nem csinálnád mert nem vagy egos. Hát szerintem nem annyira vicces, mert úgy gondolom az illető önimádó. Persze mindenki máshogy gondolja
2016. febr. 1. 21:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Job nem jutott eszébe ami jeĺemző rá, a tetkó meg menő, úgyhogy...... ettől még nem biztps h egós, lehet csak hülye. Akárhogy is, sajnállak, hogy ezért kellett feltenned az évszázad kérdését. Ne is törődj vele szerintem.
2016. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Magában bízhat a legjobban. Felesége elhagyhatja, kutyája meghalhat, gyerekeivel lehet rossz a kapcsolata.


Bár ha ennyire nincs ötlete talán tényleg nem kéne.

2016. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondanám azt, hogy nárcisztikus hajlamai vannak.

De ha belegondolok, nekem volt egy nyakláncom, aminek a medálja a keresztnevem első betűje volt. Persze hordtam is, és ez tök természetes, más is visel ilyet, vannak ilyen kulcstartók meg egyéb kiegészítők is. Akkor ezek szerint mindenki egós egy kicsit.

2016. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azért a kezdőbetű kicsit más. Neki teljesen ki van írva a neve nagy lóbetűkkel és ez még csak nem is nyaklánc, amit aztán levehet. Az örökre ott marad
2016. febr. 2. 22:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet valami jó memóriája XD
2016. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi a bánat az az "egós"? Talán egoista, nem?

Nemtudom milyen ember, ezt azért egy tetoválásból nehezen lehet megítélni. Intelligens ember nem ez alapján alkot véleményt másokról.

2016. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!