Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért esnek egyesek ennyire...

Miért esnek egyesek ennyire túlzásba a saját testük (át) alakításával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Itt tényleg a szélsőségekről beszélek.

Jó tudom, mindenki úgy néz ki, ahogy szeretne, de egy csomó ilyen ember panaszkodik utána, hogy nem talál magának senkit, stb.


Mikre értem:


Beshine

Ennek a nőnek van a világon a legnagyobb melle, folyamatosan nagyobbíttatta. Azt mondja boldog, hogy sokan megnézik, viszont iszonyat fáj tőle a háta, és alig tud aludni.


[link]


Maria Cristerna

A nő elvileg professzionális ügyvéd, viszont azért, hogy "megmutassa, hogy erős nő", ördögöt csinált magából.


[link]


Kismillió piercing, tetoválás, akkor implantátumok, "szarv", stb.



Vagy ott vannak azok a férfiak, akik abnormálisan hatalmas izmokat csinálnak maguknak például szteroidokkal. És folyamatosan hallom lányoktól, hogy ez nem szexi, hanem már gusztustalan kategória, csakúgy mint az a hatalmas mellű nő, vagy az agyontetovált vámpírlány.



Nem értem. Rendben, önkifejezés, de annak is van egy határa. És sok ilyet olvasok, hogy valaki telerakatta magát tetoválással, vagy piercinggel, vagy abnormálisan ultranagy izmokat növesztett szteroiddal, és utána panaszkodik, hogy nem talál munkát, nem talál párt magának.


Vagy itt van Jocelyn Wildenstein


[link]


Rengeteg plasztikai műtéte volt, hogy "macskásan" nézzen ki, de szerintem iszonyatosan gusztustalan és visszataszító lett.


Miért esnek egyesek ennyire túlzásba a saját testükkel kapcsolatban? A legtöbb ilyen ember egyáltalán nem boldog, azt az ügyvédnőt sem tudom ügyvédként már se elképzelni, se komolyan venni.

Olvastam ilyenekről történeteket, egy szteroidos férfi is írta, mennyire megbánta az egészet, de már késő.


Miért tesz valaki ilyeneket saját magával?


Mi a véleményetek róluk, ezekről az esetekről?



2015. aug. 1. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak saját magukat okolhatják amiatt, hogy senkit nem találnak. Szrd le őket.
2015. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én csak kíváncsi vagyok, hogy mi visz valakit arra, hogy például ilyen hatalmas melleket csináltasson, vagy vámpírként nézzen ki, vagy úgy nézzen ki a rengeteg abnormálisan nagy izomtól, mint egy bárányfelhő.
2015. aug. 1. 11:15
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Beteg emberek, akiket elzárni kellene, nem mutogatni. Egyébként pedig a mai korszellem termékei, amiért elsősorban a politika semmittevése, impotenciája és alkalmatlansága okolható.
2015. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kompenzálni akarják, hogy belül egy senkinek érzik magukat.
2015. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem csak annak érzik, hanem azok is. Minél több külsőségre van szükséged, hogy megmutasd mekkora egyéniség vagy, annál sivárabb és értéktelenebb a belsőd... A "kifelé-élés" egy lelki betegség, bár talán inkább lelki hiányosság, ami viszont így a "fogyatékosság" kategóriájába esik.
2015. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én azt sem hiszem el, amikor az ilyen emberek azt állítják, hogy boldogok így.

Minél felszínesebb valaki, annál több kifelé mutogatásra van szüksége, és annál üresebb belül értelmileg és érzelmileg. Ez a nagy mellű nő is buta lehet, mint a fene, mert gondolom azt hiszi, azért bámulják meg, mert "milyen szexi nagy melle van", miközben szerintem azoknak az embereknek, akik megnézik, az utolsó gondolatuk lenne az, hogy ez szexi. A nőt látván nekem is a gusztustalan jelző jutott legelőször az eszembe. Láttam vele már egy videót, ahol elmondta, mennyire nem tud az ágyból felkelni, vagy ha felkel, iszonyú hátfájdalmai vannak, és valamilyen majdnem el is törött. Hát én őszintén nem tudom sehogy sem sajnálni. Aki ennyire buta, az megérdemli, ha a butaságába hal bele.

A tetoválás is egy dolog, meg a piercing is, van, akin jól áll, de ilyen szinten túlzásba nem kell vinni. Az erősségünket a belsőnkkel tudjuk leginkább megmutatni, és nem azzal, hogy telerakjuk magunkat piercinggel, implantátumokkal, utána meg csodálkozunk, hogy a sátán sem akarná alkalmazni sehol.


A szteroidozó kétajtós szekrények megint ugyanez a kategória. Eszükkel nem tudnak kitűnni, sivár és unalmas életük van, emiatt felfújják magukat, hogy mindenki lássa, ők erősek, miközben a szteroid olyan szinten tönkreteszi az izmokat, hogy van olyan, aki nagyobb mint egy szekrény, akkora izmai vannak, közben meg egy 15 éves is erősebb nála, mert ha ő a nagy izmaival súlyt emel, azonnal bevéreznek és elszakadnak. Az ilyenekre csak a szánalmas jelzőt tudom használni.


Lehet, hogy nyersen fogalmaztam, bocsánat. Viszont tény, hogy akik ilyen szinten elmennek a végletekig akármilyen téren, azok nem az eszükről híresek, és belül üresek, mint egy bábu. Ezekkel próbálnak egyediek lenni, kitűnni a tömegből, miközben a legtöbbjükön csak nevetnek az emberek, vagy szörnyülködnek. Ez a "macskanő" is gusztustalanul néz ki, egyes képeken olyan, mint egy deformált arcú, nagy állú férfi, akin elszúrták a nővé alakítás műtétjét.

2015. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Súlyos önértékelési problémák, a háttérben gyakoriak a kora gyerekkori szexuális abuzusok is.
2015. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

függőség. ennyi

van lelki oka,is megfelelési kényszer stb.

és nem látunk túl a saját döntéseinken.szépleszek nagy izmokkal,csöcsökkel,tetkókkal,szarvval.és a magunknak tetszés sajna nem elég.És itt jön képbe,

hogy szerintem mi szép,és mások szerint mi szép.

erről sok tanulmány készült, a lényeg valami olyasmi,hogy:az adott nem mindig a többet és nagyobbat akar,mert szerintük aza szép,pedig az ellenkezőnem picit kisebbet szeretne.ez igaz a cicikre,izmokra,farokra.

2015. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!