Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy köszöntél kisebb korodban...

Hogy köszöntél kisebb korodban a haverjaid szüleitől, mikor nem beszéltél velük? TUTI, hogy nem csak én éreztem bénának

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel barátod, haverod áthív, hülyülni vagy valamit jót csinálni, aztán este 7-8 körül mikor mész már a szülei is otthon vannak és nyilván NEM AKARSZ BUNKÓ LENNI EZÉRT EL AKARSZ KÖSZÖNNI TŐLÜK, így hát hangosan mondod, hogy viszontlátásra, azt olyan gáznak érzed


ez nem is egyszer megtörtént velem, és láttam a haveromon, hogy kb röhög rajtam, és mikor kimentem a házból kb tök hülyén éreztem magam


sokszor emiatt nem is mondtam, hogy "Viszontlátásra" hanem inkább "Viszlát" , hogy nehogy átmenjek dadogósba


kb 7-8 éve kezdődött ez az érzés, most is elég gyakran előjön, de már próbálom tudatosan leszarni


22f



2016. febr. 2. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Èn lány vagyok, de èn is mindig ilyen helyzetben voltam. Csókolomot nem köszönök mert az időseknek szokás, a viszont látásra meg olyan hivatalos ès az sem oda illik. Èn is meg voltam lőve hogy mi a francot tudnèk mondani, mert mikor kilèptem az ajtón utána èn is gáznak èreztem a szitut ès ez olyan nyomaszto volt. Igaz a barátnőm az èn szüleimnek mindig sziasztokot köszönt, de èn felnőttnek nem szeretek sziát köszönni, ezèrt maradtam a jól bevált semleges Helló-nál. Az ugy nagyjábol mindenre jó:D 17/l
2016. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig mondtam hogy viszlát és ennyi. Ha olyan havernál voltam ahol a szülők maradibbak ott Viszontlátásra volt a köszönés. Persze manapság már hellóval köszönök az apjának mert munkatársak lettünk és ő mondta hogy tegeződjünk mert kollégák vagyunk mégis.


Persze volt olyan gyerekkori barátom akinek a szüleitől is Sziával köszöntem el csak mert család barátok voltak és tegezhettem őket.

2016. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
További szép estét kivánok és nyugodalmas jó éjszakát.
2016. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a viszlát, viszontlátásra nagyon hivatalos.

A csókolom nekem bejött, bár az összes barátnőm anyukáját tegezhettem.

"Sziasztok, csókolom!", mert volt, ahol tesó is volt.

2016. febr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
úgy érzem az 1. kivételével nem ment át az üzenet amit akartam, mindenesetre köszönöm, hogy válaszoltatok :D
2016. febr. 3. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!