Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó egy régire változtatn...

Miért jó egy régire változtatni a Facebook-profilt?

Figyelt kérdés
Sokaknál látom kiírva, hogy XY frissítette a profilképét, de csak egy olyanra cserélte, ami eddig is fent volt, és azokat cserélgeti 20-szor. Ez mért jó?
2016. febr. 3. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, ha ennyire unatkozol, hogy mások ilyen kis hülyeségeivel tudod csak elfoglalni magad.
2016. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De bírom az ilyen válaszokat. Fél perc volt kiírni ezt a kérdést. Nagy unalomra vall, sok időmet lefoglalta.
2016. febr. 3. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Mégis, honnan a fenéből tudná bárki, hogy bizonyos személy miért cserélgeti a facés profilját?
2016. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem bizonyos személy, hanem sokan. Gondoltam, aki itt, a felhasználók közül szintén így tesz, az elmondja.
2016. febr. 3. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a borítóképemet szoktam 2 közül cserélgetni kb félévente. Simán uncsivá válik és nincs is jobb ennél a kettőnél, ezért. Profképnél is ez lehet a motiváció másoknak. Vagy lájkoholisták. Minden cserénél újra kikerül a hírfolyamba, így biztos fogják még páran lájkolni, akik korábban nem tették. Így lehet egy bizonyos képre a legtöbb lájkot gyűjteni.
2016. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor a megosztást tudod lájkolni, nem magát a képet. De lehet, hogy rosszul gondolom. Köszönöm az értelmes választ.
2016. febr. 3. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!