Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most tényleg ennyire ciki ez...

Most tényleg ennyire ciki ez a tulajdonságom? A barátnőmnél mi ez a váltakozó reakció?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan 3 éve vagyunk nagyon jó barátok; a legjobb barátnők.


Már jobban ismerjük egymást mint saját magunkat és tudja azt is, hogy sajnos nekem hamarabb és többször kell wc-re mennem, mint másoknak.


Pl ha elmegyünk valamerre, akkor mindig keresni lell WC-t vagy, ha hazafelé megyünk és vánszorog, nézelődik, akkor szólok, hogy menjünk gyorsabban, mert nagyon kell pisilnem. Persze nem kezdek el onnantól kezdve megállás nélkül sopánkodni, mint egy ovis, hogy bárki agyára is menjek.


Múltkor elmentem hozzájuk. Onnan elmentünk cukrászdába együtt. Indulás előtt nem kellett pisilnem. Hazafele viszont úgy ki kellett mennem, mint még soha és a cukiban nem volt wc.


Hazafele szóltam, hogy siessünk, mert pisilni kell, nagyon, amire nevetett, meg sistergő hangokat adott ki, amiután rászóltam, mire jobban nevetett.


Aztán beértünk a házba és olyan nagyon kellett már a liftben pisilnem, hogy azt hittem be fog csorogni és a testem már magától cselekedett és a két kezem a két lábam közé tettem.


Erre rámförmedt mérgesen a barátnőm, hogy miért kell mindig az utolsó pillanatig tartogatni? Ami eléggé rosszul esett nekem, mert tudja jól, hogy nem direkt csinálom, de nem mondtam rá semmit.


Majd a lakásban bocsánatot kértem, mire teljesen ellentétje volt a liftben való énjének, mosolygott, őszintén nevetett és mondta hogy semmi baj, természetes meg stb.


Most tényleg ennyire idegesítő és ciki, hogy folyton ki kell mennem? És miért mosolyog egyik pillanatban, a másikban meg leharapja a fejem?


19/L



2016. febr. 4. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

"Hazafele szóltam, hogy siessünk, mert pisilni kell, nagyon, amire nevetett, meg sistergő hangokat adott ki, amiután rászóltam, mire jobban nevetett. "


Itt a barátnőd gyerekes volt.



Nekem is hasonló problémám van. Nekem azért, mert egy betegség miatt sokat kell folyadékot pótolnom, és a gyógyszer is megdobja az elválasztást, így gyakran kell wc-re mennem. Néha már én is szégyellem, hogy az ismerőseim azt látják, hogy pl. minden hazaindulás előtt elmegyek. De majdnem 2 órát utazom haza. Viszont nekem a legjobb barátnőm tudja és megérti, és azt is, hogy nem tudok elmenni hosszútávra anélkül, hogy ne vigyek magammal egy palack vizet.


A barátnőd volt gyerekes, de ha máskor ilyet nem csinál, akkor lehet, hogy aznap éppen valami baja volt.


Az egyébként tényleg le tud csapódni neki, hogy mindig az utolsó pillanatban szólsz. Nem azért, mert így van, hanem mert ő magától nem gondol erre, és mire te szóvá teszed, már kell pisilned. Neked végig az agyadban van agy elővigyázatosság is, de neki nem, mert nem az ő problémája.


Azon kívül, tapasztalatból tudom, ha egy betegség nem látványos külsőleg, az emberek sokszor nem hajlandóak elhinni, hogy neked valami tényleg fáj vagy kellemetlen.

2016. febr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a helyedben inkább elmennék dokihoz, mert ez nem normális
2016. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A levélírónak; miért fontos az a kérdéshez, hogy hova valósi vagyok?
2016. febr. 4. 11:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnődnek részben igaza van, tényleg nem normális hogy ennyiszer kell, menj el dokihoz.
2016. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Milyen kis buta vagy.
2016. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Idétlen kérdés, de ezzel melyik dokihoz kell menni?
2016. febr. 4. 18:27
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

urulógia, nőgyógyász, háziorvos

ezek azok, amik szerintem járható utak, de a házidoki biztos megfelelő útbaigazítást tud adni

2016. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elmész házidokihoz aki vagy felír egy gyógyszert vagy ír beutalót az urológiára
2016. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Barátnődnek részben igaza van, tényleg nem normális hogy ennyiszer kell, menj el dokihoz."


A barátnőjének nincs igaza, tekintve, hogy a vihogás nem egyenlő egy kedves tanáccsal.

2016. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!