Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is van, hogy adott...

Nektek is van, hogy adott helyzetekben, szituaciokban nem reagáltok sehogy, mert nem tudom, hogy reagaljak, nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Nincs semmi érzés, se pozitiv se negativ. (például, ha valaki megcsokol es kerdezi,milyen volt vagy valaki megkerdezi,hogy mit gondolok egy dologrol) es semmi. A nem érzés is egy érzés? Vagy az erzeketlenség?

2015. okt. 1. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Van ilyen. Meghalt a nagyanyám, nem törődött velem éltében sem, haltában sem, se öröklés, se egy jó szó, amikor még élt, semmi. Odajött a rokonság a temetésen, és vígasztalgattak, hogy ne legyek szomorú, ez az élet vele járója, stb. Én meg mondtam, fapofával, hogy nem vagyok szomorú és nem értették, hogy mi bajom van. Egy másik unokája - unokatesóm - meg sírt, zokogott, minden baja volt, jó hogy nem fetrengett fájdalmában. Azt hitték, hogy majd én is kiakadok egy számomra ismeretlen halálán.

Másik dolog amiért nem értenek meg, hogy képes vagyok elszomorodni egy úton elütött állat miatt, de ha megölnek egy hírességet, akkor meg sem rándul az arcom, pedig a fél világ őt siratja.

Azzal sem tudok mit kezdeni, ha ajándékot kapok valakitől. Magamra erőltetek egy mosolyt és megköszönöm, de nem tudok őszintén örülni, ez nem tudom miért van, semmilyen ajándéknak nem tudok, akár ruha, akár kaja, akár pénz, de ezt nem mutatom afelé aki adja a cuccot, nem akarom megbántani. Ugyanez van a bókoknál, ha valaki megdícséri a ruhám, akkor megköszönöm, de nem érzek nagy önbizalom növekedést.

Ezek az emberi tényezők, de ha az egyik macskám az arcomhoz dörgölődzik, akkor majd bepisilek az örömtől, vagy ha az ismerősöm kutyájával szaladgálhatok, egyfojtában vigyorgok és nevetek. Akkor is ezvan ha látok egy videót a vörös pandákról a youtubon, ahogy játszanak a hóban. Szeretem az állatokat és a természetet, ellenben az anyagi dolgok nem tudnak feldobni őszintén.


Ezzel azt akartam mondani, hogy kinek mi okoz őszinte örömet. Bár amikor engem megcsókoltak, sosem kérdezték meg, hogy milyen volt. :D

2015. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Off: Megint sikerült egy kisregényt írnom. Sajnálom. :c
2015. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy leirtad:),erdekes,ezekszerint az emberi gesztusok nem nagy hatassal vannak rad
2015. okt. 1. 09:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus antiszociális viselkedés 1-es. A nagyanyád iránt nem éreztél semmit egy elütött állat iránt meg igen. Valami nagyon nincs rendben veled .
2016. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!