Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről akik karaktereknek öltözve járnak gyerekekhez például óvodákba vagy kórházakba?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam az interneten egy külföldi csapatot akik nagyon profi jelmezeket készítenek. IronMan, Halo páncél, Star Warsos Stormtrooper szerelés meg még rengeteg minden más. És többek között sokszor mennek gyerekekhez kórházakba meg hasonló helyekre. Nekem nagyon tetszik, mert a kis srácoknak hatalmas élmény lehet találkozni a filmhősökkel, esetleg beszélni velük. Főleg ha nehéz időket él át a kis srác valami betegség miatt. Haverom szerint viszont ez nem más mint hogy ezek az emberek a figyelem központjában akarnak lenni, és feltűnési viszketegségük van. Ti mit gondoltok erről?
2016. febr. 5. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak figyelmet szeretnének akkor nem beteg gyerekekhez járnának hanem így sétálgatnának az utcán meg minden és kész. Nyilván segíteni szeretnének valamilyen módon, és ez a mód tetszik nekik is.
2016. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha valakinek feltűnési viszketegsége van, de erre használja, az szerintem nem baj, sőt jó. Egy adott tulajdonságból lehet jót és rosszat is kihozni.


De amúgy szerintem aki beteg gyerekeket akar látogatni, pláne filmhős képében, annak rengeteg alázatra van szüksége. Az egy dolog, hogy a gyerekek figyelmének középpontjába kerül, de neki is türelmesen meg kell hallgatnia a gyerekek sztorijait. Elsősorban neki kell alkalmazkodnia.

2016. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En csak azt kerdeznem ebben az esetben, hogy a haverod hogy segit a gyerekeknek? Ha sehogy, akkor honnan veszi a batorsagot, hogy megitel olyanokat, akik segitenek, ahogy tudnak.
2016. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ők igazi hősök. Mert lehet hogy a gyerek olyan beteg, hogy nem lesz felnőtt. A haverodnak meg ne szóljál hogy forog a Föld mert megsértődik hogy ő tudta meg utoljára.
2016. febr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A haverod elég sötét,mármint nyak fölött.

Rendes arcok, kórházakba járnak,respekt nekik.

2016. febr. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!