Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg rossz ember lennék...

Tényleg rossz ember lennék emiatt, érzéketlen?

Figyelt kérdés

Minap a tv-ben ment valami műsor, ahol egy kisebbségi pár, valami romos házban élt a 11 gyermekükkel és adományért könyörögtek. Egyik szülő sem dolgozott, egyiknek sem volt végzettsége.

Bennem olyan hihetetlen düh keletkezett mint már nagyon rég..ezt megosztottam anyuval, aki közölte hogy érzéketlen vagyok és stb..

Kérdem én, hogy ez csak engem bosszant? A szó szerint semmire bevállaltak 11 gyereket, tudták hogy nem fogják tudni őket ellátni, gondozni ba.szni mégis tudtak. Az olyanokra is haragszom, akik mondjuk 1-2-3 gyereket vállalnak akkor is ha még őket sem tudják ellátni de könyörgöm...amennyi pénzt kapnak a 11 gyerekre, azt Te, én és mindenki más fizeti, és akkor még van képe a tv-ben rinyálni..

Ti mit gondoltok erről?


2016. febr. 7. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
muterod a kora ellenére tapasztalatlan és naiv,te viszont már most reálisan látod a dolgokat
2016. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blade Bone ***** válasza:
0%

Na, lássuk csak.. azt mondod ők meggondolatlanok? Lehet, hogy így van, de akkor kérdem én, mit mondanál a kormányunkra? Mit mondanál azokra akik több milliós hitelt bevállalva estek vissza a béka segge alá? Vagy mit gondolsz azokról, akik egyáltalán hiteleznek és belebuknak?


Azt gondolom, hogy ha az egyik oldalt megsuhintod a hülyeségeddel, akkor már légy oly kedves és pillants rá a többi résztvevőre is..

2016. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is sokszor vannak ilyen gondolataim.. Sajnos az ilyenek nem nagyon gondolkodnak előre, csak szaporodnak. De azért sajnálom a gyerekeket, ők nem tehetnek erről.
2016. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!