Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megnéztem a 4. típusú találkoz...

Megnéztem a 4. típusú találkozásokat és most nem bírok aludni. Mit tegyek? Valaki tud segíteni? Ez a film IGAZ történet és valóban megtörtént :S f

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Kitaláció.

Nincs olyan, hogy ufok elrabolnak embereket, meg idejárnak stb stb.

Naponta szó szerint milliárdnyi fotót, videót csinálunk. Mobiltelefonok, térfigyelő kamerák stb és csak kamu képeket találsz ufokról. Nem gyanus?


Jó film meg minden, de nem valóság csak mese.

2016. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyolc órakor én is csak nagyon fáradtan tudok aludni. Olvass még egy órát, másfelet, utána feküdj le!
2016. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A film kamu.Amin alapszik igaz...
2016. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ilyenkor az a legjobb megoldás ha eltereled a figyelmed erről nem kell foglalkozni azzal a filmmel többet, megnézted és kész :) beszélgess valakivel vagy játssz társasjátékkal például vagy bármi :) aztán már másnap jó lesz hidd el :)
2016. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Én inkább örülnék neki. Egy életre szóló élményben lehetne részem. Sokkal jobb lenne mint az iskolában vagy a munkahelyeden punnyadni.
2016. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagy élmény lehet, hogy előbb análba raknak, utána meg élve felboncolnak. A szüleidnek meg adnak egy klónt.
2016. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!