Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudnátok írni veletek megtörté...

Tudnátok írni veletek megtörtént, paranormális eseményeket?

Figyelt kérdés
Például, amikor azt hittétek, hogy szellemet láttok és stb. Fontos lenne, hogy utána cikket tudjak írni belőle! :) Kérlek ha van ilyen sztoritok, írjátok meg! :3

2015. jún. 8. 19:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%

Én neked nem írok semmi ilyen témáról.

Egy vadidegen vagy, ki tudja mire használnád fel.

2015. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Elvittek az ufok.
2015. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Rendben, azt gondolom ez szíved joga, viszont azt nem értem, hogy ezt miért közlöd??? Akkor tartsd szépen magadban és görgess tovább, mert én olyanokra vagyok kíváncsi, akik írnak is valamit... -.-" De látom az értelem megint győzedelmeskedett...
2015. jún. 8. 20:06
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

Volt, mégpedig teleportáció! Nem szándékos eset volt. Emlékszem ittam egy kicsit, azt hiszem 7 sört, 4 jégert meg 2 unicumot, aztán itthon ébredtem, pedig haza se jöttem!


Volt egy olyan eset is, amikor 5 méterről a kuka felé hajítottam egy papírgalacsint és az pont bele esett! Micsoda paranormalitás, nem?

2015. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
43%

Na úgy látom kérdező, megjöttek azok, akiknek a válaszára kíváncsi voltál:)

Ezek neked valók,egy cikk pont kijön belőlük:)

2015. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Látod...:D Szerintem, pont egy három soros, de akkor már tele tömtem töltőszavakkal, és jó pár gondolat kerteléssel...XD De ha ott nem kapok választ, holnap jön a könyvtárlátogatás. :)
2015. jún. 8. 20:52
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
Alvási paralízis annak számít? És pók a falon?
2015. jún. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Gyerek koromban történt egyszer, hogy lezuhantam a kerítésről és mögöttem volt egy zsukk. Én azt tapasztaltam esés közben, mintha megálltam volna a levegőbe és repültem volna a föld felett párcentivel, aztán berepültem a zsuk kocsi ALÁ. (Úgy nem is eshettem volna) és letett ez az erő.

Gyorsan kiszedtek a szüleim onnan és bevittek másnap az esztékába. Az orvosok elkezdetek röntgenezni, meg ilyenek, azt mondták hogy én elmozdulok meg, hogy nem jók a képek... (aha, hogyne, nem hitték el, hogy olyan magasságból amilyenbe estem semmi bajom nem lett, de ezt már csak én gondolom)


A másik pedig az volt, hogy pont ugyan akkor eset le és tört szét darabokra a váza amit a dédnagyapámtól kaptunk amikor meg halt.

Illetve amikor nagyapám meghalt tüdőembóliában az nap azt álmodtam, hogy megfulladok...


Viszont egyszer megállt a szívem és nem láttam oda át semmit sem. (csak amikor felébredtem akkor ilyen gonosz nevetést halottam a kórházban, de az már lehet hogy csak hallucináltam)


Sokan hülyeségnek gondolják ezeket a dolgokat, hogy őrangyalok meg kitudja micsoda. Én meg is értem őket... Persze lehet ezeken gúnyolódni addig amíg át nem élsz valami hasonlót.

Szerintem egy értelmes szkeptikusban felszokott az merülni, hogy talán az élet több annál mint amivel magyarázza a tudomány jelenleg az eredetét.

Abiogenezis, evolúció, véletlenek, mutációk stb. Amiben - hiába ismerem a tudományos tényeket ezzel kapcsolatban -, még mindig nem lepne meg ha egy szép nap azzal nyitna valaki, hogy az egész tévedés volt... Nem a logika miatt, hanem csak úgy az életérzés miatt.


Persze ez csak egy vélemény, egy a sok közül, nem várom, hogy elhidd nekem.

2015. jún. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyik este összeültünk (család) beszélgetni.És szóba jöttek a papámról való emlékek (aki már elhunyt),amit a nagymamám mesélt akkor este.És hirtelen leszakadt a zsák a szegről amibe a mamám holmiai voltak.Nagyon hátborzongató pillanat volt.A nagymamám máris azt mondta itt volt a papa.:-)

Szóval nem tudom hogy ez miért volt,mert én sem vagyok a nagy szellemekben hívő ember.De gondoltam megosztom veled.:-)

2015. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%
Megálmodtam az ötöslottó számokat és nem jött be
2015. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!