Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem dühít az emberek...

Csak engem dühít az emberek hálátlansága?

Figyelt kérdés
Lehet én reagálom túl a helyzeteket, de sok embernek annyira nehezére esik megköszönni valamit. Én kedves vagyok emberekkel, figyelmes, de néha ezt annyira természetesnek veszik, hogy eszükbe nem jutna azt mondani hogy köszönöm. Nem várom el a viszonzást, de egy köszönöm illene. Ebben még az a bosszantó hogy van hogy én is elfelejtek megköszönni valamit, és utána rosszul érzem magam emiatt.

2016. febr. 8. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
mire gondolsz pontosan? ebből nem tudni, meg kellett volna-e köszönnie.
2016. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"van hogy én is elfelejtek megköszönni valamit, és utána rosszul érzem magam emiatt."


Honnan tudod hogy ők nem érzik magukat rosszul utólag? Egyébként engem is dühít.. de ha Te nem tudsz másnak megköszönni semmit, ezt ne is várd el mástól.

2016. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak mondok egy egyszerű példát. Buszra szállunk föl, előre engedek 6-7 embert is, de egy sem bólintana oda hogy kösz. Vagy felveszek valakit egy facebook csoportba, aminek gondoltam hogy örül majd, és nem is vártam nagy hálálkodást, csak annyit hogy köszi a felvételt. De lehet én reagálom túl ezeket..
2016. febr. 8. 21:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondtam, hogy van hogy elfelejtek megköszönni valamit, az esetek 99%ban megköszönöm a dolgokat!
2016. febr. 8. 21:26
 5/8 A kérdező kommentje:
És akiről épp szó van, arról tudom hogy nem is bánja, tojik rám, még én vagyok a buta hogy említettem neki.
2016. febr. 8. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:

ne haragudj de ezek a dolgok semmik se szinte, amiket említettél.

ha felveszek valakit, minek hálálkodjon, nem értem?

és minek engedsz fel önszántadból 7 embert? lehet azért mentek, mert azt hitték, nem akarsz felszállni.:D

2016. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezért írtam is a leírásban, hogy lehet én reagálom túl a helyzetet! :D És tényleg! Amúgy ha mutatom hogy tessék előre menni, ebből szerintem elég egyértelmű hogy én is felszállnék majd. :D Ez a csoportos dolog meg úgy volt, hogy én csináltam és bevettem azt a kemény két embert akikkel jóban vagyunk mi így hárman és a közös érdeklődéssel kapcsolatban hoztam létre a csoportot, azt hittem jó ötletnek találják majd, tényleg nem vártam semmi extrát (nagy hálálkodás stb), na mindegy hagyjuk az egészet tojok rá. :D
2016. febr. 12. 21:36
 8/8 Zoralos válasza:

Engem is dühítenek az emberek...Sajnos depresszív a magyar nép,magukba fordulnak stb stb.nem érdemes idegeskedni rajtuk,meg kell találni a hozzád hasonló embereket.Az én környezetemben is ez a helyzet nincs sajnos hozzám hasonló habitusú ember.Ez a problem.

Hálátlan mindenki és csak kihasználja a másikat. Jellemtelenek már húzom is magam...NEM SZABAD :) Béke!

2018. ápr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!